Co słonko widziało? (MP3)

Co słonko widziało?
Tytuł, który znany jest milionom Polaków, jedna z pierwszych lektur w wielu domach. „Co słonko widziało?” to audiobook, który powstał w oparciu o tomik najbardziej znanych, lubianych i popularnych wierszyków autorstwa Marii Konopnickiej.

Usłyszymy takie klasyki jak „Stefek Burczymucha”, „Zła zima”, „Tęcza” czy „Pojedziemy w cudny kraj”. To znakomita okazja, aby zapoznać własne dzieci z rymowankami, które poznaliśmy jeszcze w dzieciństwie. Ponadczasowe zabawne, czasem nieco sentymentalne historyjki to znakomita rozrywka w duchu literatury.

Wierszyki Marii Konopnickiej to kompletne historie, które dzięki wspaniałemu rytmowi i ciekawym opowieściom szybko wpadają w ucho nawet najmłodszym dzieciom. To pomysł nie tylko na codzienne spotkania maluchów z wartościowa poezją. Poszczególne utwory mogą stać się inspiracją do przedszkolnych inscenizacji lub domowych zabaw.

„Co słonko widziało?” w wersji audio przedstawia słuchaczom Ewa Sobczak.

Polecamy również inne książki Marii Konopnickiej, które dostępne są jako audiobooki, między innymi „O krasnoludkach i sierotce Marysi”, „Szkolne przygody Pimpusia Sadełko” czy „Jak to ze lnem było”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Co słonko widziało?" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.