Co dwa tygodnie do końca życia (ebook) (do pobrania)

Co dwa tygodnie do końca życia (ebook)

Co dwa tygodnie do końca życia (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to ciekawy polski romans, z silną tendencją obyczajową
  • lubisz polskie realia i klimat Warszawy
  • cenisz sobie prozę Jolanty Mokrzyńskiej
Kup na prezent
  • WATERMARK

Wciągająca i pełna pikanterii historia miłości odległej od stereotypowych wyobrażeń, ceny, jaką się za nią płaci, i pytania, czy naprawdę warto.

 

Po obnażeniu telewizyjno-celebryckiego bagienka przyszedł czas na rozprawienie się ze środowiskiem uniwersytecko-literackim!

 

Andrzej Wajnert to wielka postać warszawskiego światka twórców, gwiazda literackiego parnasu, która za fasadą poważnego i uznanego mistrza pióra ukrywa drugą twarz, nieco mniej licującą z jego publicznym wizerunkiem.

 

Michalinę Kańską poznajemy w dwóch wcieleniach – zagubionej w wielkim mieście studentki pierwszego roku polonistyki i pewnej siebie nauczycielki akademickiej obracającej się w barwnym stołecznym towarzystwie.

 

Co sprawiło, że z pozoru niewinny romans ze znanym pisarzem przemienił pełną ideałów dziewczynę z akademika na Grochowie w pozbawioną skrupułów, drapieżną i zimną kobietę? Czy taką właśnie cenę trzeba zapłacić za miłość i zderzenie dotychczasowych wyobrażeń z brutalną rzeczywistością?

 „Rewelacyjna powieść obyczajowa z elementami romansu i kryminału, w takiej właśnie kolejności, którą można potraktować jako memento: nie romansuj w miejscu pracy, a jeśli już musisz, zrób to tak, aby uniknąć wpadki!”

Tygodnik Angora o debiutanckiej powieści Wszystkie świństwa świata

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Co dwa tygodnie do końca życia (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.