CK Monogatari (Okładka miękka)

CK Monogatari

CK Monogatari (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś ciekaw, jak może wyglądać świat przyszłości
  • chcesz sięgnąć po najlepsze pozycje dostępne na rynku
  • odkryjesz tajemnice, które skrywa wszechświat

Kup na prezent
W kieleckiej firmie KZDM-Nagita zawrzało. Z centrali w Tokio przysłano Sho Kyubimori, ekscentrycznego wiceprezesa, pragnącego zrealizować monumentalny i tajemniczy projekt architektoniczny. Jego śladem podąża enigmatyczna emisariuszka klanu Oda - Yuki Yamada oraz śmiertelnie niebezpieczny egzekutor Yakuzy - pan Toru.

I nie są to bynajmniej najbardziej egzotyczni przybysze z Kraju Kwitnącej Wiśni. Wkrótce w prowincjonalną rzeczywistość wedrą się też yurei, kitsune i inni przedstawiciele japońskiego świata magii, duchów i demonów… Piotr Jaskulski, dyrektor finansowy firmy, wiodący do tej pory spokojne i monotonne życie, nieoczekiwanie staje przed iście mefistofelesowym wyborem. Od tego, czego naprawdę pragnie i jaką cenę jest gotów zapłacić za spełnienie marzeń, zależeć będą losy całego miasta.

CK Monogatari” to opowieść o samotności i przemijaniu, o naszym miejscu w czasie i przestrzeni, a także, przede wszystkim, o gubieniu i odnajdywaniu samych siebie. Metafizyczny thriller nie tylko dla miłośników fantastyki!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"CK Monogatari" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.