City Girl (MP3)

City Girl
Publikacja ukrywającej się pod pseudonimem kobiety, która dostała się do męskiego świata wielkich finansów, przetrwała w miejskiej dżungli londyńskiego City i zasłynęła ze swoich felietonów, w których tysiącom ludzi objaśniała największy od lat 30. kryzys gospodarczy.

Audiobook na podstawie prawdziwej historii Barbary Stcherbatcheff.

Usłyszymy o trudnych początkach w uznanym za męski zawodzie, nieprzeciętnych metodach, które autorka stosowała, żeby uznano ją za właściwą osobę na właściwym stanowisku i kosztach, jakie poniosła, wchodząc na szczyt londyńskiej finansjery.

Nie zabraknie też zabawnych opowieści i gruntownej analizy światowej gospodarki.

Wymarzona praca, emocjonalne koszty, determinacja i przeciwności, które – wydawało by się – są już zaszłością w dzisiejszym świecie równouprawnienia. Ale Suzana S. odkrywa przed nami niezwykły obraz dzisiejszego świata finansów, który w środku wcale nie różni się tak bardzo od tego sprzed stu lat.

Porywająca, wartka opowieść o dziewczynie, która ograła chłopaków na ich własnym boisku. Audiobook czyta Monika Kwiatkowska

Autorka książki Barbara Stcherbatcheff, ukrywająca się pod pseudonimem Suzana S., stała się słynna w 2008 roku, kiedy zaczęła publikować swoje felietony w TheLondonPaper. Opisywała w nich swoją drogę do sukcesu i wymarzonej fortuny – historię amerykańskiej dziewczyny z muzycznym wykształceniem pragnącej wejść w męski świat londyńskiej giełdy.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"City Girl" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.