Cień Rasputina (ebook) (do pobrania)

Cień Rasputina (ebook)

Cień Rasputina (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to ciekawa, pełna tajemnic i mistycyzmu powieść sensacyjna
  • lubisz prozę Raymonda Khourego
  • rozwiążesz zagadkę tajemniczego urządzenia wpływającego na ludzki umysł
Kup na prezent

W zimny ponury dzień roku 1916, w odkrywkowej kopalni w górach Uralu wybucha istne piekło. Górnicy w szoku zaczynają wzajemnie się atakować. Kilka chwil później, przerażony naukowiec oraz Grigorij Rasputin, zaufany powiernik cara, odpalają detonator i wysadzają kopalnię, by ukryć wszelkie dowody masakry.

 

Współcześnie. Agent FBI, Sean Reilly nieustannie poszukuje Reeda Corrigana, szpiega CIA ds. kontroli umysłu, który jego synowi zrobił potworne pranie mózgu. Te poszukiwania zejdą jednak na dalszy plan, bo Reilly dostaje kolejną niepokojącą sprawę. Okazuje się, że attaché rosyjskiej ambasady popełnił samobójstwo, skacząc z czwartego piętra budynku w Queens. Na domiar złego, właściciele mieszkania, emerytowany rosyjski fizyk i jego żona, zaginęli. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że samobójca może nie być tym, za kogo uważa go FBI.

 

Rosyjska agentka służb bezpieczeństwa, Larisa Czołmiczewa, dołącza do Reilly’ego, prowadzone śledztwo w sprawie ustalenia tożsamości starca niechybnie prowadzi do niewielkiego, tajemniczego urządzenia. Konsekwencje sięgną przeszłości, a w niepowołanych rękach, to małe urządzenie może mieć druzgocący wpływ na współczesny świat.

 

 „Elektryzująca narracja to znak rozpoznawczy Khoury’ego”. Steve Berry

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Cień Rasputina (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.