Cień góry (audiobook) (CD)

Cień góry (audiobook)

Cień góry (audiobook) (CD)

Oferta specjalna -38%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to kontynuacja bestsellerowej powieści Shantaram
  • tym razem Cień góry wprowadzi Cię w mroczny świat Indii
  • nie możesz doczekać się dalszej historii australijskiego przestępcy, Lina
Kup na prezent

Długo oczekiwana kontynuacja SHANTARAM – brawurowej opowieści inspirowanej prawdziwą historią autora, którą pokochały miliony czytelników na świecie.

 

 

Wydanie fizyczne audiobooka zawiera:

  • audiobook "Cień góry" na dwóch płytach CD (37 godzin nagrania)
  • bransoletka z amuletem Kali Yantra
  • kod do pobrania audiobooka w wersji cyfrowej

  

 Minęły dwa lata od dramatycznych wydarzeń opisanych w Shantaram.

 

Lin, australijski zbieg, którego losy śledziliśmy w pierwszej części, stracił najważniejsze osoby w swoim życiu – przewodnika duchowego Kadirbaja i swą największą miłość – Karlę. Po kolejnej szmuglerskiej akcji wraca do Bombaju, jednak miasto nie jest już tym, które tak niedawno opuścił.

Marcin Meller

Skończyliście Shantaram, ręce wam się trzęsą i nie wiecie co ze sobą począć? No to mam dobrą wiadomość: oto ciąg dalszy przygód Lina w jego krainie czarów. Oto Cień góry. Gregory David Roberts powrócił. Na szczęście. Proszę do mnie nie dzwonić przez kilka dni, a zwłaszcza nocy.

 

Przyjaciele wyjechali, mafijni przywódcy stali się jeszcze brutalniejsi w interesach, a osławiony święty człowiek kwestionuje wszystko, czego Lin nauczył się o życiu i miłości. Bohater znalazł się w mieście zła, w świecie nowych zasad i nieczystych zagrań. Nie może jednak opuścić Miasta Wysp. Niczym więzy zatrzymują go tam Karla i fatalna obietnica, którą złożył.

 


Bombaj po raz kolejny stał się bohaterem książki Robertsa, tym razem jednak jego twarz ma mroczne i nieprzyjacielskie oblicze. Indie nie są już tak kolorowe, jak dotychczas nam się wydawało.

 


Audiobook ukazał się nakładem cdp.pl zarówno w cyfrowej, jak i w rozszerzonej wersji pudełkowej. Podobnie jak w przypadku Shantaram, słuchacze, którzy zakupią fizyczny audiobook, otrzymają dodatkowy prezent, oddający atmosferę książki. Tym razem jest to bransoletka z amuletem Kali Yantra – hinduskim znakiem znajdującym się na okładce książki.Posłuchaj "Shantaram" - pierwszą część prawdziwej historii australijskiego zbiega! Audiobook znajdziesz tutaj.

 

 


 

 

O lektorze

 

Filip Kosior - absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Członek grupy teatralnej Potem-o-tem. Odtwórca tytułowej roli w nagradzanym filmie Piotra Chrzana Klezmer. W teatrze debiutował w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie. Czyta zarówno hobbystycznie, jak i zawodowo. Uznanie zdobył jako lektor Shantaram – powieści Robertsa poprzedzającej Cień góry.

 

 

 

 

 


 

O autorze

 Gregory David Roberts - urodzony w 1952 roku w Melbourne. W 1978 skazany na dwadzieścia lat więzienia za napady z bronią w ręku. Kiedyś – jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców Australii, który przez blisko dziesięć lat ukrywał się w Bombaju. Obecnie – jeden z najpopularniejszych pisarzy australijskich, który stroni od popularności i mediów. Swoje dzieło życia, Shantaram, zaczął tworzyć podczas odbywania kary w więzieniu. Wyjątkowa postać, świetny pisarz i człowiek, który w Indiach odnalazł prawdę i „boży pokój”.

 

Przez blisko dziesięć lat ukrywał się w Bombaju.

 

Początkowo mieszkał w slumsach, gdzie pracował jako lekarz ubogich. W tym samym czasie nawiązał pierwsze kontakty z mafią. Wskutek intrygi trafił do ciężkiego bombajskiego więzienia Arthur Road. Ostatecznie został wykupiony przez zaprzyjaźnionego szefa mafii i stał się jego oddanym żołnierzem.

 

Obecnie wycofał się zupełnie z życia publicznego, nie udziela wywiadów, nie spotyka się z czytelnikami. Tłumaczy, że wybrał „kreatywne odosobnienie” i oddał swój czas rodzinie i przyjaciołom.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Cień góry (audiobook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.