Chłopcy. Tom 2. Bangarang (MP3)

Chłopcy. Tom 2. Bangarang
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co stało się z drugoplanowymi bohaterami opowieści o Piotrusiu Panie, z Zagubionymi Chłopcami, oto odpowiedź.

Drugi tom znakomitego, przezabawnego przygodowego cyklu audiobooków Jakuba Ćwieka to losy dobrze znanych postaci. Tyle że w nowej, współczesnej odsłonie chłopcy zdążyli nieco podrosnąć. Jeżdżą też motorami i wyglądają dość niebezpiecznie. Lepiej z nimi nie zaczynać, choć i bez tego wpadają w tarapaty.

Nagranie „Chłopcy. Tom 2. Bangarang” to znakomita, pełna żartu i przygody opowieść nie tylko dla fanów fantastyki. Ponownie spotkamy poznanych w pierwszej części bohaterów i posłuchamy o kolejnych zdarzeniach, które w tym towarzystwie wydają się być nieuchronne. Nie zabraknie również Dzwoneczka, która nie opuściła swych kochanych chłopaków, bo oni nadal potrzebują opieki. Tym bardziej, że druga część serii to już nie przelewki: usłyszymy o zjeździe klubowym, motocyklowych wycieczkach i opuszczonym lunaparku. Może brzmi niewinnie, ale w wykonaniu tej grupy to jak droga wprost do śmierci.

Polecamy zarówno tom „Chłopcy. Bangarang”, jak i pozostałe część cyklu audiobooków w interpretacji Jacka Rozenka.Droga znowu wzywa, nie ma odwrotu ani chwili na oddech. Tylko co jeśli tym razem wiedzie wprost do znienawidzonej dorosłości?.

Kontynuacja przygód Zagubionych Chłopców i Dzwoneczka w znakomitej interpretacji Jacka Rozenka.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Chłopcy. Tom 2. Bangarang" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.