Chcę być kochana tak, jak chcę (Okładka miękka)

Chcę być kochana tak, jak chcę

Chcę być kochana tak, jak chcę (Okładka miękka)

Oferta specjalna -41%
Kup na prezent
By nareszcie zrozumieć, o co w miłości chodzi Bestseller Chcę być kochana tak, jak chcę, to książka-poradnik, książka-terapia i książka-przygoda, w której Katarzyna Miller i Ewa Konarowska zastanawiają się, w jaki sposób można otrzymać miłość dokładnie taką, jakiej się chce i jakiej się potrzebuje. Te relacje ze spotkań psychoterapeutki z dziennikarką to połączenie terapii i przyjacielskich zwierzeń. Są uzdrawiającymi rozmowami doświadczonych kobiet. Po ich przeczytaniu może będziesz wściekła na siebie albo na mężczyzn. Po ich przemyśleniu pokochasz mądrzej, przynajmniej siebie. Manuela Gretkowska To wspaniała książka dla prawdziwych kobiet. Wobec tego okazuje się, że jestem prawdziwą kobietą.

Katarzyna Miller – znana, lubiana i chętnie czytana psycholożka, poetka i psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Wykładowczyni na podyplomowych Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu książek – m.in. Blaski życia, Nie bój się życia, Królowe życie, Kup kochance męża kwiaty oraz trzech tomików wierszy. Na stałe związana z miesięcznikiem „Zwierciadło".

Ewa Konarowska – dziennikarka, dawno temu reporterka, później redaktorka, przez wiele lat związana z prasą kobiecą. Warszawianka, która pokochała Poznań. Nieudana matka dwójki udanych dorosłych już dzieci, Staszka i Adeli, babcia uroczych Lusi i Mai. Pasjonuje ją psychologia, ale jeszcze bardziej pociąga buddyzm. Partnerka mężczyzny, który dla niej gotuje i gra na gitarze, długo niedocenianego przez nią Pana Czesia. Miłośniczka zwierząt. Od jakiegoś czasu docenia, wręcz lubi życie, a w nim najbardziej robienie NIC.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Chcę być kochana tak, jak chcę" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.