Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 2 (Okładka miękka)

Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 2

Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 2 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -35%
Kup na prezent
Druga część bestsellerowego poradnika dla młodzieży Michała Zawadki! „Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone” to następne wartościowe rozdziały, które zmotywują do działania, pomogą rozwinąć talenty i umiejętności, pokażą, jak skoncentrować siły i działania na obranym celu i wyposażą młodych ludzi we wszystkie narzędzia potrzebne do ich realizacji. Każdy jest wyjątkowy, każdy ma talent i każdy jest w stanie osiągnąć sukces – „Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone” pomoże rozwinąć skrzydła!

„Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone” Michała Zawadki to seria książek motywacyjnych i społecznych dla młodzieży. Poradniki mają niezwykle ważne zadanie – zmotywować i zainspirować młodych ludzi oraz pokazać im, że są wyjątkowi, mają talent i że są w stanie osiągnąć wymarzony sukces. Michał Zawadka zdradza, jak odkryć swój potencjał, skoncentrować swoje działania na obranym celu i wykształcić w sobie dobre nawyki, a to wszystko, kierując się właściwymi wartościami. „Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone” składa się z czterech części – w poprzedniej książce Michał Zawadka tłumaczył, jak rozpoznać swoje talenty i zdefiniować pojęcie samego siebie, jak zacząć wierzyć w swoje możliwości, jak kształtować właściwe nawyki oraz jak utrzymać swoją indywidualność i prawidłowo funkcjonować w grupie, tworzyć relacje z innymi.

Druga część jest również podzielona na cztery rozdziały. Każdy z nich koncentruje się na danym zagadnieniu czy też problemie. Pierwsza część pod tytułem „Cele” pomoże wyznaczyć właściwe priorytety, planować działania i drogę do spełnienia swoich marzeń. W drugim rozdziale Michał Zawadka opowie, w jaki sposób efektywnie zarządzać własnym czasem, czyli jak rozplanować dzień, aby na wszystko starczyło czasu i niczego nie zaniedbać, a także zdradzi, w jaki sposób można spełnić swoje marzenia, poświęcając im jedynie 15 minut dziennie. Trzecia część książki zatytułowana „Proaktywność” pokaże, że warto zacząć brać życie w swoje ręce, zacząć działać i że nie można bać się podejmowania decyzji. Ostatni rozdział zapozna czytelników z tajnikami przedsiębiorczości, zarządzania pieniędzmi, lecz również nauczy przywiązywać do nich odpowiednią wagę i nie zmieniać podejścia do innych w miarę osiągania sukcesów finansowych. „Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 2” to motywujący przewodnik po drodze do sukcesu i niezależności, uczący właściwych, dobrych wartości i aktywnej postawy wobec życia. Czas wziąć swój los we własne!

Michał Zawadka od wielu lat prowadzi szkolenia dotyczące rozwoju osobistego, komunikacji oraz wystąpień publicznych – wzięło w nich udział już ponad 60 000 osób! Jest również twórcą programów rozwojowych i warsztatów dla dzieci młodzieży, a także szkoleń dla rodziców i nauczycieli.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 2" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.