Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 1 (Okładka miękka)

Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 1

Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 1 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -32%
Kup na prezent
„Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 1” Michała Zawadki to przewodnik jedyny w swoim rodzaju – opracowany tak, aby odpowiedzieć na potrzeby młodych ludzi. Książka nie tylko zmotywuje do działania, ale zbuduje wiarę w siebie, pomoże obrać cele i wyposaży we wszystkie narzędzia potrzebne do ich realizacji. To jedyny poradnik dla młodzieży, który pokaże, jak rozwinąć skrzydła!

Michał Zawadka od lat prowadzi szkolenia z zakresu wystąpień publicznych, komunikacji oraz rozwoju osobistego – w jego warsztatach wzięło już udział ponad 60 000 tysięcy osób: dzieci, młodzieży, a także dorosłych, w tym rodziców i nauczycieli. W swojej serii książek postanowił wyjść naprzeciw potrzebom najbardziej wymagającej grupy wiekowej – młodzieży. Seria „Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 1” jest skonstruowana w taki sposób, aby pomóc każdemu nastolatkowi zdobyć świat – odkryć to, kim chce być, dostrzec swój potencjał, obrać właściwą drogę i zacząć realizować swoje cele oraz marzenia.

Książka „Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 1” Michała Zawadki składa się z czterech części, z których każda koncentruje się na jednym, niezwykle ważnym zagadnieniu. Pierwsza część zatytułowana „Kim jestem” pomoże nastoletnim czytelnikom odpowiedzieć na najważniejsze pytanie w życiu każdego człowieka: kim jestem, jak postrzegam siebie oraz świat dookoła, co jest dla mnie najważniejsze, jaką mam życiową misję i jakimi zasadami kieruję się w życiu. Drugi rozdział pomoże zbudować coś, z czym potrafią zmagać się dorośli przez całe swoje życie, a bez czego ciężko cokolwiek w życiu osiągnąć – wiarę w siebie. W tym rozdziale „Chcę być kimś…” autor pokaże, w jaki sposób należy działać, aby kształtować w sobie wysokie poczucie własnej wartości i jak konsekwentnie rozwijać swoje możliwości. Trzecia część zatytułowana „Samodyscyplina” to przewodnik na temat pracy nad wytrwałością i kształtowania właściwych nawyków, które zaprocentują w przyszłości. Ostatnia, czwarta część książki pozwoli młodemu czytelnikowi pielęgnować swoją indywidualność – odkryć to, co go wyróżnia, nie bać się, walczyć o swoje oraz być asertywnym. Pokaże również, jak znaleźć swoje miejsce w grupie oraz jak kształtować relacje z innymi, w jaki sposób wyrażać swoje zdanie, a także zaznajomi młodzież z trudną sztuką komunikacji i przemawiania.

„Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 1” to przewodnik, dzięki któremu młody człowiek zrozumie siebie, odkryje to, co go wyróżnia spośród innych oraz pozna drzemiące wewnątrz niego talenty i umiejętności. Poradnik ten pomoże obrać cele i prowadzącą do nich drogę. To książka, która została opracowana w odpowiedzi na potrzeby młodych ludzi, dla których Michał Zawadka od lat prowadzi warsztaty motywacyjne oraz spotkania na temat rozwoju osobistego. „Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 1” pozwoli rozwinąć skrzydła i zrozumieć, że każdy jest w stanie osiągnąć sukces!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Chcę być kimś. Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 1" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.