Chatka Puchatka (MP3)

Chatka Puchatka
Muzyczna bajka według jednej z ponadczasowych, ulubionych przez dzieci na całym świecie opowieści o uroczym misiu.

„Chatka Puchatka” to audiobook, jaki powstał na bazie książki Alana Alexandra Milne. Autorem adaptacji jest Antoni Marianowicz, który zaprosił do współpracy znakomitych aktorów i tak oto do słuchaczy trafia nagranie, które pozwoli młodszym dzieciom poznać losy Krzysia, Puchatka i przyjaciół ze Stumilowego Lasu, a starszym przypomni tę znakomitą, ciepłą opowieść, która nigdy się nie nudzi.

Audiobook to 40-minutowe muzyczne słuchowisko, które w ciekawej, atrakcyjnej formie przybliża kultowe postaci: Kubusia Puchatka, Kłapouchego, Tygryska, Królika i Kangurzycę z Maleństwem. Znakomita interpretacja oraz podział na role uruchamiają wyobraźnię. Tło muzyczne i piosenki czynią to nagranie wyjątkowym i z pewnością sprawiają, że jest to jedna z najlepszych adaptacji opowieści o Puchatku.

Doskonała pozycja dla dzieci i do wspólnego słuchania w rodzinnym gronie. Opowieść, która się nie starzeje, ale wciąż zyskuje nowych fanów.

Ukazały się również inne audiobooki ze słuchowiskami autorstwa Antoniego Marianowicza, między innymi „Tańczące krasnoludki”, „Tomcio Paluch” i „Stoliczku, nakryj się”.


Obsada:

Andrzej Szczepkowski (Autor-Narrator)

Anna Skaros (Krzyś)

Lech Ordon (Kubuś Puchatek)

Ilona Kuśmierska (Prosiaczek)

Jan Matyjaszkiewicz (Królik)

Jerzy Turek (Osioł Kłapouchy)

Elżbieta Kępińska (Sowa Przemądrzała)

Zofia Rysiówna (Kangurzyca)

Danuta Przesmycka (Maleństwo)

Janusz Zakrzeński (Tygrys)

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Chatka Puchatka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.