Chamstwo w państwie (Okładka miękka)

Chamstwo w państwie

Chamstwo w państwie (Okładka miękka)

Oferta specjalna -10%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz bezkompromisowość Macieja Maleńczuka
  • zachwyciła Cię jego poprzednia książka
  • interesujesz się sytuacją polityczną Polski
Kup na prezent

Co Maciej Maleńczuk sądzi o Polsce pod rządami PiS?

 

Jestem przerażony – mówi. – Gratuluję społeczeństwu skrajnej nieodpowiedzialności wyborczej. W Polsce się zrobiło duszno, wszyscy zaczęli się oglądać przez lewe ramię, czy ktoś za nim nie idzie, czy ktoś cię nie śledzi. To, że Kukiz i Liroy stali się politykami, to jedyna dobra zmiana, bo jeden i drugi byli kiepskimi muzykami. Ale tłuste koty z PO też mnie wkurwiały. Ewidentny syfon im odwalił.

 

Druga część biograficznej opowieści Macieja Maleńczuka. Mocna, politycznie niepoprawna, jak zwykle szczera i bezkompromisowa. W rozmowie z Barbarą Burdzy po równo dostaje się politykom, księżom, kolegom z show biznesu, mieszczuchom, szpanerom i … kobietom. A na koniec rodzynek dla wielbicieli twórczości Maleńczuka: wybór tekstów autora. 

 

Po brawurowej autobiografii Ćpałem, chlałem, i przetrwałem równie krwista opowieść o polskich politykach, kolegach z show-biznesu, kobietach i swoich awanturniczych przygodach. A na końcu rodzynek! Wybór utworów Maleńczuka – i tych lirycznych, i tych zadziornych.
 
 
"Mam wrażenie, że w Polsce istnieje zjawisko szpetnych czterdziestoletnich. To prezydent Duda, to są byłe skiny obecnie wbite w garnitury. Cała ta grupa, która razem z Kukizem weszła do Sejmu. Ziobro, Michał Kamiński ‒ idealni szpetni czterdziestoletni. Jest tego, do jasnej cholery, pełno."
 
 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Chamstwo w państwie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.