Cesarski tron. Żelazo i rdza (ebook) (do pobrania)

Cesarski tron. Żelazo i rdza (ebook)

Cesarski tron. Żelazo i rdza (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Kup na prezent
Twórca bestsellerowego Wojownika Rzymu powraca z serią, która zachwyci fanów George'a R.R. Martina i Bernarda Cornwella!

Wiosna 235 roku. Świt nad Renem. Niespodziewane, brutalne morderstwo dokonane na cesarzu Aleksandrze i jego matce kładzie kres dynastii Sewerów.

Po raz pierwszy w historii rzymskiego imperium armia obwołuje cesarzem bohatera wojennego – Maksymina Traka. Kiedy bezlitosna wojna z barbarzyńcami na północy pochłania coraz więcej ludzi i pieniędzy, bunt oraz osobista tragedia doprowadzają cesarza do krwawej zemsty i… na skraj szaleństwa.

Żelazo i rdza, powieść rozpoczynająca kolejny – po uznanym, bestsellerowym „Wojowniku Rzymu” – cykl Harry’ego Sidebottoma, ukazuje świat okrutny, pełen intryg, namiętności, morderstw, zarazem jednak mocno zakorzeniony w historii.

Prozę Sidebottoma wyróżnia doskonałość warsztatu naukowego. - „The Times”

Dynamiczna akcja i trzymający w nieustannym napięciu dramat. - „Guardian”Harry Sidebottom wykłada historię starożytną na Uniwersytecie Oksfordzkim. Publikacjami na temat antycznego rzemiosła wojennego, sztuki klasycznej i historii kultury Imperium Romanum zdobył międzynarodowe uznanie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Cesarski tron. Żelazo i rdza (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.