Cesarski słowik (MP3)

Cesarski słowik
Bajka dla dzieci

Jedna z najwspanialszych baśni Hansa Christiana Andersena w adaptacji znakomitego scenarzysty licznych słuchowisk dla dzieci, Macieja Staropolskiego.

„Cesarski słowik” to historia pięknie śpiewającego ptaszka, który zachwycał nie tylko odwiedzających carskie ogrody podróżników, ale również samego władcę Chin. To opowieść o lojalności, zachwycie, który szybko mija i wdzięczności.

Cudowne, mądre opowiadanie, które przeniesie nas do dalekich Chin, a dzieciom pozwoli poznać zachwycającą baśń. Już najmłodsi słuchacze z radością sięgną po „Cesarskiego słowika” w adaptacji Macieja Staropolskiego to realizacja profesjonalna, przy współudziale aktorów, którzy interpretują tekst wyraźnie i powoli, dzięki czemu jest jasny, zrozumiały i przeczytany pięknym językiem. Wyraźny podział na role pozwala bez problemów wyobrazić sobie konkretne sceny.

Nagranie należy do serii słuchowisk słowno-muzycznych autorstwa Macieja Staropolskiego. Wydawnictwo Gamma zrealizowało także inne jego scenariusze: „Paluszka”, „Kota w butach” oraz „Pinokia”.

Na podstawie Baśni J.Ch. Andersena i własnego tłumaczenia napisał Maciej Staropolski

Występują:

A.Jakubik, M.Krzysica, K.Tlałka, A.Deskur, T.Schminscheiner, J.Szwec

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Cesarski słowik" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.