ATRAMENTOWA (CD)

ATRAMENTOWA

ATRAMENTOWA (CD)

Stanisława Celińska

Oferta specjalna -14%

Stanisława Celińska

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • otrzymasz najnowszy album aktorki i wokalistki Stanisławy Celińskiej
 • na płycie towarzyszy jej wielu artystów z młodego i starszego pokolenia
 • poczujesz prawdziwą charyzmę i wrażliwość wokalistki

 • "Atramentowa“ to najnowsza płyta Stanisławy Celińskiej. Aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – piosenkarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

  Wszystko zaczęło się od "Atramentowej Rumby“, którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją w Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009. Po tym występie okrzyknięto Stanisławę Celińską polską Cesarią Evorą. Aktorka – tak jak kiedyś Cesaria – potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pomimo wielu przeciwności oraz trudów – kocha życie.Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej.

  Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha. Artystce na płycie towarzyszą wybitni muzycy młodego pokolenia z Polski oraz artyści z Ukrainy. Ciekawym akcentem jest wykonanie przez Stanisławę Celińską znanego przeboju zespołu Hey "Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan“ wraz z jej autorką – Katarzyną Nosowską, przygotowanego w nowej zaskakującej aranżacji. Ponadto artystka śpiewa wraz z Muńkiem Staszczykiem przejmującą piosenkę, którą Muniek napisał specjalnie dla niej.
 • 1. Czerń i biel
  2. Czy o kimś ktoś
  3. Atramentowa rumba
  4. Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan (feat. Katarzyna Nosowska)
  5. Drzwi odemknij
  6. Moje życie, twoje życie
  7. Obfitość
  8. Jego portret
  9. I znowu on
  10. Nie strasz
  11. Smuteczku mój
  12. Szeptem do mnie mów
  13. Wielka słota (feat. Muniek Staszczyk)
  14. Wakacje z deszczem
  15. Pieśń cygańska

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"ATRAMENTOWA" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.