Catwoman. Tom 1 - Na tropie Catwoman (Okładka twarda)

Catwoman. Tom 1 - Na tropie Catwoman

Catwoman. Tom 1 - Na tropie Catwoman (Okładka twarda)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • zawsze pociągała Cię zmysłowa Kobieta Kot
  • lubisz historie osadzone w Gotham City
  • kolekcjonujesz komiksy DC Comics
Kup na prezent
Poznaj historię legendarnej Catwoman –
pięknej i niezwykle sprytnej złodziejki z Gotham.

 

 

W albumie zebrano kilka dłuższych opowieści, które ukazują Kobietę Kota w nieco innym świetle niż powszechnie znane z Batmana historie. Poznajemy złodziejskie początki bohaterki, piękne ideały, skomplikowane relacje z Batmanem oraz wydarzenia, które spowodowały, że została bezwzględną złodziejką. Obserwujemy również kolejną przemianę Kobiety Kota – tym razem w obrończynię zwykłych ludzi ze swojej dzielnicy przed mafią i skorumpowanymi przedstawicielami prawa. 

 

Selina Kyle dorastała bowiem w podłej dzielnicy Gotham i od zawsze czuła się związana z tą częścią miasta i jej mieszkańcami.

 

W kilku znakomitych opowieściach z gatunku czarnego kryminału poznajemy także przyjaciela Catwoman - pewnego cynicznego, ale uczciwego prywatnego detektywa, który jest godnym następcą znanych postaci z powieści klasyków gatunku noir.

 


 

Autorem scenariusza do większości opowieści zawartych w albumie jest kilkukrotny zdobywca Nagrody Eisnera Ed Brubaker (Kapitan Ameryka, Daredevil, Criminal), a za przeważającą część rysunków oraz za scenariusz do początkowej historii Catwoman odpowiada Darwyn Cooke (Nowa granica).

 


 

Sięgnij po kolejną część serii:

CATWOMAN. TOM 2 - NIE MA LEKKO

 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Catwoman. Tom 1 - Na tropie Catwoman" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.