Carska roszada (ebook) (do pobrania)

Carska roszada (ebook)

Carska roszada (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Opowieść prawie sensacyjna, momentami romansowa, częściej zagadkowa, niekiedy erotyczna.

Koniec XIX wieku, Warszawa. Miasto niespokojne, dopiero co spacyfikowane po kolejnym spisku antycarskim. Miasto wielkich interesów i ekskluzywnych hoteli, ale też dzielnic biedy i zawszonych burdeli. Miasto, w którym ktoś w okrutny sposób morduje kobiety... Estar Pawłowicz Van Houten, tajny urzędnik do zadań specjalnych, przyjechał ze stolicy Imperium, by wyjaśnić sprawę zabójstw młodych kobiet.

Radził sobie już z podobnymi wyzwaniami, nie tylko w Rosji. W pracy śledczego wykorzystuje najnowsze zdobycze nauki i techniki, czym czasem wywołuje podziw, a czasem niesmak kolegów z policji. Dopiero w Warszawie Van Houten orientuje się, że sprawa ma drugie, a nawet trzecie dno.

Zaczyna się rozgrywka sięgająca szczytów władzy i europejskich dworów monarszych. Szpiedzy, mordercy, zboczeńcy, piękne kobiety, spiski, zabójstwa - oto świat tajnego radcy Estara Pawłowicza. Carska roszada jest nie tylko emocjonującą, trzymającą w napięciu opowieścią kryminalno-szpiegowską.

To także bogaty, soczysty i chwilami szokujący obraz dawnej Warszawy, w której krzyżowały się interesy największych ówczesnym mocarstw.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Carska roszada (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.