Carska manierka (MP3)

Carska manierka
Krótkie i barwne historie utkane w niezwykłą kompozycję światów.

„Carska manierka” to zbiór opowiadań w wersji audio uznanego autora literatury fantastycznej, Andrzeja Pilipiuka. To historie, które łączą w sobie tajemniczą przeszłość i brutalne czasy współczesne. Słuchacze będą mieli okazję poznać znakomitych bohaterów, którzy nie tylko podejmują ryzyko i wygrywają, ale przede wszystkim prowadzą odbiorców przez nowe, wspaniałe światy misternie tkane przez autora. To nie tylko wspaniałe opowieści, ale przygoda, która trzyma w napięciu i nie pozwala się oderwać.

Choć nagrania stanowią adaptację krótkich form, rzeczywistość budowana w każdym z opowiadań przez Pilipiuka jest kompletna. To coś więcej niż fantastyka. Nie tylko wymaga od słuchaczy zaangażowania i uwagi, ale daje coś więcej niż interesująca fabułę: wiedzę, rozrywkę i poczucie, ze odbyło się wspaniałą podróż do krainy wyobraźni.

Polecamy „Carską manierkę” w wersji audio w interpretacji Macieja Kowalika oraz pozostałą bogatą ofertę audiobooków na podstawie książek Pilipiuka: cykl „Oko jelenia” oraz między innymi takie tytuły jak: „Czarownik Iwanow”, „Weźmisz czarno kure”, „Wampir z M3” oraz „Kroniki Jakuba Wędrowycza”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Carska manierka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.