Call of Duty: WWII (PC) PL DIGITAL

Call of Duty: WWII (PC) PL DIGITAL

Call of Duty: WWII (PC) PL DIGITAL

 • PC
 • angielska / polskie napisy
 • 03-11-2017
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • MUVE.PL
 • MINIMALNE:

  System operacyjny: Windows 7 64-Bit, Procesor: CPU: Intel® Core™ i3 3225 3.3 GHz/AMD Ryzen™ 5 1400, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050/ATI® Radeon™ HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550, DirectX: Wersja 11, Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem, Miejsce na dysku: 90 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Seria Call of Duty powraca w wielkim stylu do największego konfliktu militarnego w dziejach świata, a także do własnych korzeni – akcja ponownie przeniesie się w czasy II wojny światowej. W piątek 3 listopada Call of Duty: WWII rzuci graczy w sam środek niesamowitej opowieści o braterstwie i zabierze ich w podróż po europejskim teatrze działań wojennych, gdzie wezmą udział w misjach kluczowych dla powodzenia działań aliantów.

 

Nową odsłonę Call of Duty charakteryzować będzie niespotykany dotąd realizm, przywiązanie do faktów historycznych i wyjątkowo intensywne doznania rodem ze srebrnego ekranu. Poza realistycznym ujęciem przebiegu walk rozgrywka wieloosobowa zaoferuje szereg nowych trybów zabawy i innowacji, a także mapy bazujące na prawdziwych, historycznych lokacjach; tryb kooperacji z nazistowskimi zombieprzynosi z kolei wstrząsającąopowieść i szereg ekstremalnie silnych doznań.

 

Call of Duty: WWII to filmowe doświadczenie opowiadające o niezwykłym bohaterstwie żołnierzy walczących ramię w ramię w wojnie, która odmieniła oblicze świata. Nowy, trzymający w napięciu tytuł z portfolio Activision przedstawia II wojnę światową w sposób uczciwy i wiarygodny, z perspektywy słynnej 1. Dywizji Piechoty. Gracze spotkają tu szereg zapadających w pamięć, zróżnicowanych postaci. Dzięki zapierającej dech w piersiach grafice i doskonałej oprawie dźwiękowej silniej niż kiedykolwiek poczują emocje towarzyszące desantowi w Normandii, przeprawie przez Francję w celu wyzwolenia Paryża czy dramatycznemu marszowi na Niemcy i na własnej skórze przekonają się, jak wyglądały najbardziej monumentalne bitwy wszech czasów.

 

Najważniejsze cechy:

 • Powrót w wielkim stylu do największego konfliktu militarnego w dziejach świata!
 • Niespotykany dotąd realizm oraz przywiązanie do faktów historycznych.
 • Kampania fabularna po brzegi wypełniona akcją!
 • Innowacyjny tryb wieloosobowy z miejscem przeznaczonym dla społeczności.
 • Tryb kooperacji z udziałem nazistowskich zombie!

 

TRYB WIELOOSOBOWY

Tryb wieloosobowy w Call of Duty: WWII stanowi ekscytujący punkt powrotu do korzeni marki związanych z II wojną światową i walką, która zdefiniowała serię. Przygotuj się na dynamiczne, ciężkie starcia z wykorzystaniem ikonicznych broni i ekwipunku, by ostatecznie wyzwolić kontynent spod jarzma tyranii. Call of Duty: WWII porywa graczy w głąb brutalnej rozgrywki pokazującej największy historyczny konflikt. Tryb wieloosobowy Call of Duty: WWII oferuje graczom szereg innowacji w ramach całego trybu, dostarczając nowe sposoby na łączenie się, współzawodniczenie i angażowanie się w ramach społeczności. Dywizje redefiniują sposób, w jaki gracze rozwiną swoją wieloosobową karierę, pozwalając im wybrać jeden z pięciu historycznych składów z czasów II wojny światowej. Tryb Wojny pozwala graczom współzawodniczyć w rozgrywkach drużynowych opartych o cele. Kwatera główna jest nowym doświadczeniem, które połączy graczy w niespotykany dotąd sposób.

 

DYWIZJE

Dywizje całkowicie redefiniują sposób, w jaki gracze inwestują swój czas w karierę trybu wieloosobowego. To nowe spojrzenie na system „Stwórz żołnierza”, w którym gracze wybiorą jedną z pięciu historycznych dywizji z czasów II wojny światowej – każdej ze swoim unikatowym treningiem i dostępnymi umiejętnościami. To usprawnione podejście do trybu wieloosobowego daje graczom możliwość skupienia się na indywidualnym stylu rozgrywki i zdominowaniu wroga w niektórych z najbardziej znanych frontów tego największego konfliktu w dziejach.

 

TRYB WOJNY

Wojna jest zupełnie nowym trybem rozgrywki, w którym gracze muszą pracować jako zespół, by pokonać wroga. Ten oparty o fabułę tryb wieloosobowy pozwala graczom odbyć podróż w czasie do historycznych lokacji z czasów II wojny światowej. Wojska Aliantów i Osi zderzą się w misjach z celami skupionymi wokół szturmu i ochrony strategicznych punktów. Bądźcie gotowi na dokładną prezentacjętego nowego trybu, która nastąpi już wkrótce!

 

KWATERA GŁÓWNA

Kwatera główna to nowe doświadczenie zabierające użytkowników z frontu. Gracze mogą współzawodniczyć, zdobywać nagrody, chwalić się swoimi osiągnięciami, jak również łączyć się z fanami i przyjaciółmi. W przeciwieństwie do dotychczasowych rozwiązań w serii Call of Duty, Kwatera główna przeobraża doświadczenia wieloosobowe poprzez zmianę interakcji pomiędzy graczami.

 

BETA

 

Beta gry na komputerach PC rozpocznie się 29.09.17 i potrwa do 2.10.17. Beta będzie otwarta.

 

ŻETON ODBLOKOWANIA BRONI

Wszyscy, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają żeton odblokowania broni, dzięki czemu będą mogli na stałe odblokować jedną wybraną przez siebie broń. Będą też mogli skorzystać z 4 godzin podwójnej liczby PD w grze sieciowej, żeby szybciej osiągnąć poziom prestiżu.*

 

Pytania i odpowiedzi:

 1. Czy otrzymam ulepszenie do trybu wieloosobowego, jeśli już dokonałem zakupu w przedsprzedaży? Tak. Wszyscy, którzy zamówią lub zamówili grę przed premierą u wybranych sprzedawców, otrzymają ulepszenie.
 2. Jak długo będę mógł korzystać z podwójnej premii do PD? Premia będzie obowiązywała przez 4 godziny. Czas będzie liczony tylko w trakcie rozgrywki sieciowej.
 3. W jaki sposób mogę otrzymać ulepszenie do trybu wieloosobowego? Zamów przed premierą dowolną edycję cyfrową lub pudełkową Call of Duty®: World War II u wybranych sprzedawców. Wystarczy sprawdzić, czy dany sprzedawca uczestniczy w promocji.
 4. Kiedy otrzymam ulepszenie? Żeton odblokowania broni oraz premię do PD otrzymasz, kiedy po raz pierwszy uruchomisz grę Call of Duty®: World War II. Więcej będzie można się dowiedzieć bliżej premiery.
 5. Na których platformach będzie dostępne ulepszenie do trybu wieloosobowego? Na Playstation 4, Xbox One i PC.

 

Zastrzeżenia prawne:

* Dostępne u wybranych sprzedawców. Odblokowanie broni i podwójna premia do PD są dostępne jedynie w trybie dla wielu graczy. Podwójna premia do PD obowiązuje przez 4 godziny rozgrywki.

 • PC
 • angielska / polskie napisy
 • 03-11-2017
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • MUVE.PL
 • MINIMALNE:

  System operacyjny: Windows 7 64-Bit, Procesor: CPU: Intel® Core™ i3 3225 3.3 GHz/AMD Ryzen™ 5 1400, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050/ATI® Radeon™ HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550, DirectX: Wersja 11, Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem, Miejsce na dysku: 90 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Call of Duty: WWII (PC) PL DIGITAL" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.