Call of Duty Iphone 6 Case - Etui na Iphone 6

Call of Duty Iphone 6 Case - Etui na Iphone 6

Call of Duty Iphone 6 Case - Etui na Iphone 6

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz Call of Duty
  • szukasz akcesorii z motywem tej doskonałej gry
  • to świetny pomysł na prezent

Informacja

Zaprojektowana dla iPhone 6. Jednoczęściowa obudowa odporna na uderzenia. Twarda obudowa pokryta ciekną warstwą elastycznej gumy. Ekstremalnie cienki profil oraz prosty montaż. Nie ogranicza żadnych funkcji telefonu.


Oficjalne, licencjonowane gadżety z gry Call of Duty: Inifnite Warfare!


 

Solidnie i starannie wykonane akcesoria na każdą okazję są istną gratką dla każdego fana serii. W ofercie między innymi portfele, plecaki, czapki, pendrive, torby i bidony.

 

Call of Duty to uznana, bestsellerowa seria gier FPS, która od lat wyznacza kierunek gier tego typu i napędza ich rozwój.

 


Call of Duty: Infinite Warfare

 

Uznane studio Infinity Ward po raz kolejny podnosi poprzeczkę grą Call of Duty: Infinite Warfare, która powraca do korzeni serii, serwując klasyczne starcie dwóch armii.


Call of Duty: Infinite Warfare rzuca graczy w wir fabuły, która po raz pierwszy w historii serii rozgrywa się nie na Ziemi, a w przestrzeni kosmicznej Układu Słonecznego.


Call of Duty: Infinite Warfare zadowoli wszystkich fanów Call of Duty dzięki trzem filarom rozgrywki: kampanii dla jednego gracza, trybowi wieloosobowemu i trybowi „Zombies”.

 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Call of Duty Iphone 6 Case - Etui na Iphone 6" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.