Call of Duty: Black Ops 4 (PC)

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 (PC)

Oferta specjalna -15%
1.00 / 1 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • uwielbiasz serię Call of Duty
 • to obowiązkowa pozycja dla każdego fana gatunku FPS
 • to najlepiej sprzedająca się seria w historii marki Call of Duty

Realizm, zombie i Battle Royale

 

 

 

Przygotujcie się na powrót tytułu, który zrewolucjonizował gatunek first person shooter. Oto przed Wami seria, która zupełnie wyparła z rynku swojego największego rywala, czyli serię „Medal of Honor”, a teraz do spółki z serią „Battlefield” rządzą rynkiem FPS-ów.

 

 

Nie od dziś wiadomo, że twórcy „Call of Duty”, Treyarch i Infinity Ward, znani są z chętnego osadzania tworzonych przez siebie tytułów w najprzeróżniejszych i nie zawsze oczywistych settingach. Na przestrzeni lat odwiedziliśmy pola bitew II wojny światowej, Wietnam, konflikty nowożytne, a nawet odległą przyszłość, w której prowadziliśmy walki w kosmosie. Jednak tworzona przez studio Treyarch podseria „Call of Duty: Black Ops” skupiała się bardziej na działaniach wywiadowczych i wojnach prowadzonych z cienia. Dlatego „Black Opsy” były często kojarzone z doskonałą kampanią fabularną.

 

 

„Call of Duty: Black Ops IV” to tytuł, który niesie wiele zmian dla przyszłości całej marki „Call of Duty”. Tym razem nie uciekniemy w tak odległą przyszłość, jak w przypadku „Call of Duty: Black Ops 3”, więc o biotycznych wszczepach, egzoszkieletach i systemach operacyjnych połączonych z mózgiem raczej możemy zapomnieć. Twórcy zapowiedzieli, że najnowsza część „czarnych operacji” będzie czasowo osadzona między drugą i trzecią odsłoną serii.

 

 

Tym razem flagowa marka wydawnictwa Activision spróbuje ugryźć kawałek tortu, który dotąd należał do serii „Battlefield”. „Call of Duty: Black Ops IV” będzie się bowiem skupiać na rozgrywce multiplayerowej, rezygnując tym samym z pełnoprawnej kampanii dla jednego gracza. Nowe „Call of Duty” na naszych oczach zmienia się i aspiruje do stania się tactical shooterem. Zupełnie nowe uzbrojenie, mapy i tryby sprawiają, że „Call of Duty: Black Ops 4” osiągnie zupełnie nową jakość i zaspokoi wymagania nawet najwybredniejszych graczy.

 

 

Doświadcz najbardziej spersonalizowanej rozgrywki, jaka pojawia się na rynku. „Black Ops 4” zapewnia graczowi system klas, z których każda może być modyfikowana tak, by najlepiej odpowiadała potrzebom każdego gracza!

 

 

Oczywiście w „Call of Duty: Black Ops 4” nie mogło zabraknąć legendarnego trybu zombie! Już w dniu premiery będą czekały na was trzy pełne epizody: „Rejs rozpaczy”, „Krew żywych trupów” i „IX”. Jednak tym razem rozgrywka w trybie zombie będzie zdecydowanie bardziej złożona i angażująca. Jeżeli jesteście fanami serii, to spodziewajcie się całej masy easter eggów!

 

 

Do gry powraca także tryb Blackout, który przy okazji „Call of Duty: Black Ops IV” ma być większy i lepszy niż kiedykolwiek. Tryb Blackout to battle royale, który oferuje gigantyczne mapy, pojazdy wodne, lądowe i powietrzne oraz pozwala na dziesiątki godzin doskonałej zabawy.

 

 

Jeżeli więc nie możecie się doczekać, aż ponownie zajrzycie na pole bitwy, to najpierw polecamy zajrzeć na CDP.pl, gdzie specjalnie na Was czeka preorder „Call of Duty: Black Ops IV” na PS4, Xbox One i PC (w wersji pudełkowej i cyfrowej). Najwcześniej postrzelacie dopiero 12 października 2018, ale każdy, kto zamówi „Black Ops 4” w preorderze, dostanie kod gwarantujący wzięcie udziału w zamkniętej wersji beta! Nie ma za co! ;)

 

 

Zamawiając grę w preorderze otrzymasz kod zapewniający udział w becie gry:

 

 • 3 sierpnia dla posiadaczy PlayStation 4 (początek o godzinie 19:00, koniec 6 sierpnia o 19:00)
 • 10 sierpnia dla posiadaczy PC, PlayStation 4 i Xbox One (początek o 19:00, koniec 13 sierpnia o 19:00)

 

 

 • 27 września 2018 Szary444,

  call of duty

  Dlaczego nie trzysta złotych za płytkę - dlaczego się ograniczacie? Cena wyciągnięta z kapelusza. Jedna gwiazdka dla sklepu za niepoważne traktowanie ... czytaj >
  Dlaczego nie trzysta złotych za płytkę - dlaczego się ograniczacie? Cena wyciągnięta z kapelusza. Jedna gwiazdka dla sklepu za niepoważne traktowanie klienta.

1.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1