Całkiem Nowe Oblicze 2 (Reedycja 2017) (CD)

Całkiem Nowe Oblicze 2 (Reedycja 2017)
"CNO 2" to siódmy i jak dotąd ostatni album nagrany w duecie Peja-Decks. Na potrzeby wznowienia zmianą dystrybutora wzbogacamy książeczkę o teksty i archiwalne zdjęcia z sesji z roku 2012.

"CNO 2" to kompilacja 19 utworów, na których usłyszysz masę zaproszonych przez Peję gości zarówno polskich jak i zagranicznych. Na płycie rapują: Śliwa, Gandzior, Kroolik Underwood, Pezet, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasyczni przedstawiciele nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace.

Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór "Radio Wolna Europa" na którym pojawią się artyści m.in. z Czech, Litwy, Szwecji, Niemiec i Włoch. Krążek promowały takie utwory jak: "Samotność po zmroku", "Radio Wolna Europa", "CNO2", "Hip Hop wciąż żywy", oraz "Colabo".

Na wyróżnienie zasługują utwory do, których nie zostały wyprodukowane klipy: "Ideologia bloków" (ft. Pezet), "Musisz przetrwać", "Reprezentujemy HIP HOP" czy choćby "Gzyms".

Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest DJ Decks, autor wszystkich podkładów wspomagany tradycyjnie przez duet producencki White House. Wszystkie teksty i podkłady na "CNO 2" zostały starannie wyselekcjonowane przez Rycha. I choć okładka jest nawiązaniem do klasycznej produkcji z 1999 roku ("Całkiem Nowe Oblicze") to album "CNO 2" jest dowodem na to, iż przebyta 13 letnia droga od pierwszej części płyty zmierzała w dobrym kierunku. Może kiedyś doczekamy się części nr 3? Niemożliwe?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Całkiem Nowe Oblicze 2 (Reedycja 2017)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.