Cafe "Pod Minogą" (MP3)

Cafe "Pod Minogą"
Słuchowisko stworzone zostało na bazie doskonałej, tryskającej humorem prozy Stefana Wiecheckiego „Cafe pod Minogą”.

W główne role wcielili się m.in. Jarosław Boberek, Krzysztof Dracz, Piotr Grabowski i Daria Widawska. Obok znakomitych aktorów słuchowisko, w reżyserii Agnieszki Matysiak, tworzą przewodnicy Niewidzialnej Wystawy.

„Cafe pod Minogą” zostało zrealizowana przez tych, dla których dźwięki są cenniejsze niż złoto.Pomysł stworzenia tej unikatowej produkcji narodził się podczas rozmów przewodnikami po Niewidzialnej Wystawie. Współpraca z nimi umożliwiła twórcom odkrycie innej wrażliwości na słowa i dźwięki.

Audioteka.pl zaangażowała się w projekt z uwagi na jego wartość kulturową i społeczną. Książka Stefana Wiecha Wiecheckiego w formacie superprodukcji otwiera także obchody 70-tej rocznicy Powstania Warszawskiego.

Dochody ze sprzedaży słuchowiska zasilą fundusz celowy przeznaczony na dalsze realizacje audiobooków przez osoby niewidome.

Audioteka Poland, producent słuchowiska „Cafe pod minogą”, szuka właścicieli praw producenckich, oraz osób dysponujących majątkowymi prawami do artystycznego wykonania utworów muzycznych, których fragmenty zostały użyte w słuchowisku.

Osoby posiadające informację na ten temat prosimy o kontakt pod adresem:wspolpraca@audioteka.pl.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Cafe "Pod Minogą"" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.