C jak Cthulhu. Abecadło mitologii Cthulhu (Okładka twarda)

C jak Cthulhu. Abecadło mitologii Cthulhu

C jak Cthulhu. Abecadło mitologii Cthulhu (Okładka twarda)

Oferta specjalna -63%
Kup na prezent
Kim byli Wielcy Przedwieczni? Gdzie leży R’lyeh? I co zdarzyło się w Dunwich? Odpowiedzi kryją się pod okładką tej książeczki, która zabierze Wasze dzieci w pełną humoru podróż do świata stworzonego przez H.P.Lovecrafta. Spotkają tam przedziwne postaci i miejsca, i przekonają się, że nawet Cthulhu był kiedyś mały!

C jak Cthulhu to trzecia odsłona cyklu ABC Mity Świata – zbioru najsłynniejszych mitologii, opracowanego z myślą o najmłodszych odbiorcach. Przepiękne, klimatyczne rysunki bogów, stworów i mitycznych krain, opisane prostym i zrozumiałym dla dzieci językiem, przeniosą je do fantastycznych światów i ukształtują ich podstawową wiedzę o
wielobarwnej kulturze.

Poznaj mitologię Cthulhu od A do Z:
A jak Abdul Alhazred, B jak Bogini, C jak Cthulhu, D jak Dom Wiedźmy, E jak Eldrich, F jak Fobie, G jak Ghule, H jak Hastur, I jak Innsmouth, J jak John Raymond Legrasse, K jak K’N-Yan, L jak Lovecraft, M jak Miskatonic, N jak Necronomicon, O jak Olmstead, Robert, P jak Providence, Q jak Q’yth-az, R jak R’lyeh, S jak Shoggothy, T jak Tiara Ezoterycznego Zakonu Dagona, U jak Ulthar, V jak Vigilant, W jak Wielcy Przedwieczni, W jak Xiurhn

W tym mieście 20 sierpnia 1890 roku urodził się H.P. Lovecraft, który w przyszłości miał stać się jednym z prekursorów fantastyki naukowej, kreatorem horroru lovecraftowskiego i twórcą mitologii Cthulhu.

Dziś Wam i Waszym dzieciom przedstawiam całą mitologię Lovecrafta, pełną przedwiecznych istot i niewyjaśnionych zdarzeń. Chcemy w ten sposób przybliżyć maluchom popularne i chętnie wykorzystywane we współczesnej kulturze opowieści i postaci, a jednocześnie oswoić wszystkie potwory, które tak chętnie kryją się nocami w dziecięcych szafach. Chcemy, by dzieci wiedziały, że tak naprawdę mieszkają tylko w wyobraźni …a do tego potrafią być całkiem zabawne.

MITY ŚWIATA OD A DO Z
- Nauka liter i czytania
- Poznawanie innych kultur
- Wzbogacanie słownictwa
- Wprowadzenie w świat magii, potworów, bóstw i niezwykłych przygód
- Idealne na prezent

Najsłynniejsze mitologie świata zebrane w cyklu książeczek dla najmłodszych. Przepiękne, klimatyczne rysunki bóstw, stworów i mitycznych krain, opisane prostym i zrozumiałym dla dzieci językiem, będą dla nich idealnym przewodnikiem po mapie różnorodnych kultur już od pierwszych lat życia.

Każda z książeczek przyciąga uwagę atrakcyjną formą, a angażującą treścią - pobudza wyobraźnię i ciekawość świata. Zabiera dzieci w pełną humoru podróż do rozległych korzeni naszej cywilizacji, bo przecież starożytni bogowie to nie tylko Zeus i jego świta, a pradawne wierzenia i stwory czają się u zarania dziejów każdej
społeczności.

Abecadło Mitów Świata to idealna pozycja dla nowoczesnych rodziców, pragnących wychować dzieci na świadomych, tolerancyjnych dorosłych, sprawnie poruszających się wśród różnych kontekstów kultury.

Z serii ABC Mitów Świata dostępne są również:
A jak Asgard
B jak Bies
Kolorowanka B jak Bies
Kolorowanka C jak Cthulhu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"C jak Cthulhu. Abecadło mitologii Cthulhu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.