Burzliwe dzieje pirata Rabarbara (MP3)

Burzliwe dzieje pirata Rabarbara
Oto początek historii ulubieńca dzieci i dorosłych – wspaniałego pirata Rabarbara. Pierwsza odsłona znakomitego cyklu Wojciecha Witkowskiego dostępna jest teraz również w wersji audio.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak to się stało, że z marynarza sympatyczny Rabarbar przeistoczył się w pirata, posłuchajcie opowieści zatytułowanej „Burzliwe dzieje pirata Rabarbara”.

Rabarbar lubi spędzać czas ze swoją żoną Barbara i synkiem Krztynkiem. Ale profesja nakazuje mu czasami wyruszyć w morze. A wówczas przeżywa niezwykłe przygody, które rozśmieszą nie tylko najmłodszych słuchaczy, ale każdego, kto zdecyduje się posłuchać o dalekich morskich wyprawach tego pociesznego bohatera.

Blisko dwie i pół godziny fantastycznej zabawy nie tylko dla miłośników żeglugi. To opowieść, która znakomicie nadaje się do rodzinnego słuchania w domu i w czasie podróży samochodem. Sprawdzi się także jako dobranocka, zapewniając pogodne, radosne sny. Nagranie to pierwszy tom świetnie przyjętego przez czytelników i słuchaczy cyklu o przygodach Rabarbara.

W formie audio dostępne są również dwie kolejne części opowieści Wojciecha Witkowskiego: „Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara” oraz „Jeszcze dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara”.

Wszystkie części kolekcji ukazały się w cudownej interpretacji Modesta Rucińskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Burzliwe dzieje pirata Rabarbara" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.