Brzydkie kaczątko (MP3)

Brzydkie kaczątko
Klasyczne opowieści w nowej wspaniałej odsłonie audio. Baśnie i legendy, historie znane dzieciom w Polsce i na świecie teraz dostępne w formie znakomitych słuchowisk.

Aktorzy Teatru Polskiego Radia, profesjonalni reżyserzy i kompozytorzy – oto gwarancja powstania unikalnych nagrań, które nawiązywać będą do popularnych opowieści, ale zachwycą formą i poziomem wykonania. „Brzydkie kaczątko” to klasyczna, dobrze znana baśń. W nowej odsłonie trafia do słuchaczy jako opowieść czytana piękną polszczyzną, wzbogacona o tło muzyczne i brawurowo wykonane przez Dominikę Kluźniak piosenki. Małe kaczątko zamieni się w pięknego łabędzia, ale w tej odsłonie znana z baśni historia nabiera zupełnie nowych barw i sprawia, że emocjonujemy się nią ponownie.

To nagranie przygotowane z myślą o najmłodszych dzieciach, ale z pewnością zachwyci również ich starsze rodzeństwo i rodziców. Znakomite dialogi, barwna narracja i niezwykła dbałość o szczegóły sprawiają, że słuchowiska opracowane przez Aleksandrę Michałowską to jedne z najwspanialszych adaptacji klasycznych opowieści.

Na podstawie Baśni J.Ch. Andersena i własnego tłumaczenia napisał Maciej Staropolski

Występują:

A.Deskur, K.Stankiewicz, E.Szwec, M.Krzysica, E.Mitoń, B.Medwecka, G.Juras

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Brzydkie kaczątko" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.