Brzask (CD)

Brzask

Brzask (CD)

SKUBAS

SKUBAS

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz wychodzić poza utarte schematy
 • cenisz sobie prostotę i autentyczność
 • Skubas potrafi uchwycić każdą emocję

 • Najnowszą płytę promuje singiel „Nie mam dla ciebie miłości”, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów i stacji radiowych.

  Na album składa się 10 piosenek zaśpiewanych po polsku - wszystkie są kompozycjami Skubasa. W nagrywaniu albumu Artysta postawił na autentyczność – zależało mu bardzo na uchwyceniu emocji, które towarzyszyły mu podczas komponowania, na tym by nagrania były szczere. Oszczędna, surowa wręcz produkcja, użycie ścieżek nagranych w domowym studio, osobiste teksty – to wszystko sprawia, że piosenki z „Brzasku” wyciągają na światło dzienne najskrytsze emocje Skubasa.

  Najnowszy album Skubasa zdobi wyjątkowa oprawa graficzna. Podobnie jak przy poprzedniej płycie, Skubas zaprosił do współpracy Przemka „Sainera” Blejzyka, który ma już mocno ugruntowaną pozycję w polskim Street Art’cie. Spod jego ręki wyszedł charakterny jastrząb, będą symbolem najnowszego krążka Skubasa.

  SKUBAS to artysta niepokorny i zadziorny. Jest kompozytorem, gitarzystą i wokalistą o pięknej i niepowtarzalnej barwie głosu. Ceniony za autentyczność, prostotę i talent do tworzenia niebanalnych piosenek.
 • 1. Diabeł
  2. Plac Zbawiciela
  3. Kołysanka
  4. Rejs
  5. Nie mam dla ciebie miłości
  6. Brzask
  7. Kosmos
  8. Wyspa nonsensu
  9. Ballada o chłopcu
  10. Wątpliwość

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Brzask" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.