Brigitta (MP3)

Brigitta
Audiobook do nauki języka niemieckiego

Adaptacja powieści Brigitte Adalberta Stiftera

Brigitta żyje na wsi. Jej przyjaciel, Major, jest zadowolony ze swojego życia. Pracuje cały dzień, potem spotyka znajomych i dyskutuje o reformach. Lecz w takim życiu nie ma miejsca na miłość. Ależ czyżby? Co porabia jego sąsiadka Brigitte, która samotnie prowadzi gospodarstwo? Autor ukazuje kobietę, pracującą i żyjącą w pojedynkę na wsi i uważającą swoje życie za pełne sukcesów, choć nie jest ona mężatką.

Sein Freund, der Major, führt ein zufriedenes Leben auf dem Land. Er arbeitet den ganzen Tag, er trifft Freunde und diskutiert über Reformen. Aber es gibt keine Liebe in diesem Leben. Oder doch? Wer ist Brigitta, die Nachbarin, die dort frei auf ihrem Bauernhof lebt? In dieser Novelle führt Adalbert Stifter einen neuen Frauentyp in die deutschsprachige Literatur ein: die ungebundene, beruflich erfolgreiche Frau, die ohne Mann leben kann.

Audiobooki z nagraniami opracowań utworów literackich to ciekawa forma uczenia języka. Słuchając przyswaja się nowe słownictwo oraz uczy się wymowy. Cideb Editrice Readers proponuje kolekcję audiobooków z nagraniami utworów literackich z całego świata. Opracowania dostosowane są do umiejętności językowych na różnych poziomach zaawansowania. Kolekcja przeznaczona jest dla osób chcących słuchać literatury w oryginalnej wersji językowej.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Brigitta" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.