Brewiarz Europejczyka (MP3)

Brewiarz Europejczyka
Publikacja, która podbiła serca i umysły czytelników, miłośnika opowieści Zygmunta Kubiaka, teraz również w wersji audio.

Kubiak, jak już wielokrotnie wcześniej, zabiera nas do świata kultury antycznej, w znakomitym, gawędziarskim stylu opowiada o podstawach kultury europejskiej.

Audiobook w niemniej wspaniałej interpretacji Ksawerego Jasieńskiego to nie tylko fantastyczny podręcznik, ale dla wielu z pewnością poszerzenie i uzupełnienie czy uporządkowanie wiedzy dotyczącej historii i kultury europejskiej, w tym również polskiej.

Eseje Kubiaka to nie tylko teoria kultury, mnóstwo tu refleksji i odniesień do współczesności, zaskakujących nawiązań do spraw codziennych, dzięki czemu każdy znajduje w tej publikacji coś dla siebie.

Znakomita pozycja dla miłośników tłumaczeń i publikacji Zygmunta Kubiaka, fanów eseistyki o tematyce antycznej i dla wszystkich, którzy mają ochotę na nieco filozoficznych rozważań i uzupełnienie wiadomości o kulturowym dziedzictwie, które codziennie wpływa na nasze życie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Brewiarz Europejczyka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.