Brainstorm! - Puzzle - seria Hey!

Brainstorm! - Puzzle - seria Hey!

Brainstorm! - Puzzle - seria Hey!

Oferta specjalna -28%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz pogłówkować w wolnym czasie
  • uwielbiasz układać puzzle
  • szukasz pomysłu na prezent
Kup na prezent
HEY! to edukacyjne puzzle, które poruszą Twoją wyobraźnię.

Siedem specjalnie zaprojektowanych, drewnianych elementów wystarczy, byś w pełni odczuł przyjemność płynącą z tworzenia. Na odkrycie czekają fantastyczne kształty. A kiedy już poskromisz pozornie nierozwiązywalne zadania... to będzie dopiero początek zabawy! Wówczas wystarczy spotkać się w większym gronie i urządzić zawody!

HEY! to wyzwanie rzucone najbardziej wytrwałym. Ale pamiętaj - to co pozornie niemożliwe, faktycznie znajduje się w zasięgu Twojego umysłu.

Poczuj się odkrywcą! Dzięki puzzlom HEY! zwiększysz skuteczność logicznego myślenia. Zaczniesz dostrzegać rozwiązania, które wcześniej wydawały się nie istnieć.

Jak układać?

Zawsze wykorzystuj wszystkie siedem elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję. Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy. Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie siedmiu elementów! Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Brainstorm! - Puzzle - seria Hey!" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.