Braciszek i Karlsson z Dachu (CD)

Braciszek i Karlsson z Dachu

Braciszek i Karlsson z Dachu (CD)

Oferta specjalna -23%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz zabawnego Karlssona
  • doskonała zabawa gwarantowana
  • zobaczysz jak mały chłopiec zdobywa przyjaciela
Kup na prezent
Rok temu oddaliśmy w Państwa ręce pierwsze audiobooki, na których Edyta Jungowska czyta książki Astrid Lindgren. Zaczęło się od cyklu o Pippi – „Pippi Pończoszanka”, „Pippi wchodzi na pokład” oraz „Pippi na Południowym Pacyfiku”, w grudniu pojawiły się „Dzieci z Bullerbyn”. Połączenie energii i fantazji Edyty Jungowskiej z rozbuchaną, pełną humoru prozą Astrid Lindgren okazało się strzałem w dziesiątkę. „Pippi Pończoszanka” została bestsellerem Empiku 2010 w kategorii audiobook, „Dzieci z Bullerbyn” były nominowane do tej nagrody.


Nie bez znaczenia jest fakt, że książki Astrid Lindgren były ulubioną lekturą z dzieciństwa Edyty Jungowskiej, stąd jej autorski projekt, by w ciągu pięciu lat wydać najważniejsze dzieła szwedzkiej pisarki w formie książek do słuchania. Teraz przyszedł czas na kolejny przebój Astrid Lindgren, opowieść o Karlssonie z dachu.

Gdzieś w Sztokholmie mieszka siedmioletni Svante Svantesson, najmłodszy z trójki rodzeństwa Svantessonów. Nikt w rodzinie nie mówi do niego inaczej, jak: „Braciszek”. Braciszek ma całkiem przyjemne dzieciństwo i jeden problem: samotność. Brat i siostra mają kilkanaście lat i swoje światy, tata właściwie cały czas pracuje, mama zajmuje się domem. Braciszkowi najzwyczajniej w świecie brakuje – przyjaciela. Pewnego dnia ten… wlatuje do niego przez okno.

To Karlsson, „przystojny, nadzwyczaj mądry i w miarę tęgi mężczyzna w najlepszych latach” – zgodnie z teorią Karlssona najlepsze lata dla mężczyzny są w każdym wieku. Karlsson ma swój mały domek na dachu, sprytnie ukryty za kominem. Kiedy tylko w pokoju Braciszka pojawia się jego przyjaciel z dachu, jego życie diametralnie się zmienia. Razem z Karlssonem przeżywa najpiękniejsze przygody i robi figle, o jakich wcześniej mu się nie śniło.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Braciszek i Karlsson z Dachu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.