Borsuk Karol (MP3)

Borsuk Karol
Rymowane bajki to wspaniała zabawa, którą lubią szczególnie najmłodsi słuchacze. Oprócz rymów odnajdą w niniejszym audiobooku również fantastyczną historię. Piękna opowieść o przyjaźni i odwadze, ale również nieco prozaicznych sprawach, jak na przykład bułka z serem.

Audiobook na podstawie opowieści stworzonej przez Jarosława Kaniewskiego „Borsuk Karol” to znakomita zabawa dla całej rodziny. Wciągająca historia, w całości rymowana zapewni słuchaczom półtorej godziny znakomitej, rytmicznej, niezwykle lubianej przez dzieci opowieści, która w zależności od potrzeb umili czas przeznaczony na zabawę lub ukołysze do snu. Przygody bohaterów, podróż przez świat do źródła wody z morałami, a to wszystko w imię przyjaźni i szacunku do starego gawędziarza – tytułowego borsuka Karola. Czy uda się przekonać go, że wszyscy bardzo go cenią, nawet gdy utracił zdolność opowiadania bajek z morałami? Posłuchajcie i oceńcie starania jego przyjaciół w tej trudnej sytuacji.

Książka w wersji audio ukazała się w znakomitej interpretacji Marka Walczaka.

Borsuk Karol od lat ma wielkie poważanie w Starym Lesie. Jego talent do opowiadania bajek jest znany w całej okolicy. Wszystko zmienia się w pewne gorące, letnie popołudnie, kiedy to Karol nagle zapomina wszystkich morałów do swoich bajek. Biedny staruszek zaszywa się głęboko w swojej norze. Uważa, że bez bajek nie jest już nikomu potrzebny. Wtedy z pomocą przychodzą jego dwaj najwięksi przyjaciele: stary nieco przygłuchy Puchacz oraz ślepy i niezwykle sympatyczny kret Milo. Organizują wielką wyprawę na drugi koniec świata, do źródła wody z morałami. Ta rymowana, pięknie napisana i świetnie przeczytana (przez doskonałego lektora Marka Walczaka) bajka opowiada o tej podróży - pełnej fascynujących, często bardzo śmiesznych przygód. To pouczająca, niezapomniana historia o przyjaźni, odwadze i szlachetności.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Borsuk Karol" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.