Bon czy ton. Savoir-vivre dla dzieci (MP3)

Bon czy ton. Savoir-vivre dla dzieci
Kuba i Buba poznają savoir-vivre!

Jeden z ulubionych autorów opowieści dla dzieci. Jedni z ulubionych bohaterów tych opowieści.

I wspaniały poradnik mówiący o tym, jak zachować się na co dzień i od święta.

Audiobook „Bon czy ton. Savoir-vivre dla dzieci” to adaptacja ponad stu krótkich opowiadań Grzegorza Kasdepke z Kubą i Bubą w rolach głównych. Młodzi słuchacze dowiedzą się, co wypada, a czego absolutnie nie powinno się robić w towarzystwie, idąc w odwiedziny lub siedząc przy stole.

To wspaniały przewodnik po zasadach savoir-vivr'u. Sympatyczni bohaterowie opowiedzą, jak wychodzi się po angielsku, jak odłożyć sztućce po skończeniu posiłku, czy ziewanie i pokazywanie palcem to odpowiednie zachowania. W krótkiej, atrakcyjnej formie dzieci mogą poznać zasady, które przydadzą się nie tylko przez kilka lat, ale również w dorosłym życiu. Zabawne historyjki sprawią, że łatwiej uda się zapamiętać podstawowe pojęcia etykiety i odnieść je do konkretnych sytuacji z własnego życia.

W wersji audio ukazały się również inne książki Grzegorza Kasdepke, które od lat niezmiennie cieszą się popularnością wśród małych i dorosłych odbiorców, poruszając trudne, ważne i poważne sprawy. Są to między innymi „Kocha, lubi, szanuje, czyli jeszcze o uczuciach”, „Horror! Czyli skąd się biorą dzieci”, „Mity greckie dla dzieci”, „Tylko bez całowania! czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami”. Wszystkie nagrania ukazały się we wspaniałych interpretacjach znanych aktorów.

Książka zdobyła Nagrodę Edukacja XXI. GRZEGORZ KASDEPKE – urodzony w 1972 r. w Białymstoku. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Autor książek dla dzieci i młodzieży. Twórca słuchowisk radiowych. W latach 1995-2000 redaktor naczelny magazynu dla dzieci „Świerszczyk”. Autor scenariuszy programów oraz seriali telewizyjnych („Ciuchcia”, „Budzik”, „Podwieczorek u Mini i Maxa”). Laureat wielu prestiżowych nagród, m.in. Nagrody im. Kornela Makuszyńskiego i Nagrody Edukacja XXI.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Bon czy ton. Savoir-vivre dla dzieci" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.