Boks na ptaku czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak (Okładka twarda)

Boks na ptaku czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak

Boks na ptaku czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak (Okładka twarda)

Oferta specjalna -25%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz Marię Czubaszek
  • mnóstwo anegdot, ciekawych historii i humoru poprawi Twoje samopoczucie
  • lubisz wywiady-rzeki

Tak śmiesznie chyba jeszcze nie było!


Po absolutnym bestsellerze przychodzi czas na nową książkę Marii Czubaszek i Artura Andrusa! Tym razem do prześmiesznych rozmów na pełnych prawach włącza się trzecia wybitna postać – Wojciech Karolak. Słynny jazzman, podpytywany przez dociekliwego Andrusa, barwnie opowiada o małżeństwie z Czubaszek, a jest to związek nie zawsze zgodnych indywidualistów!

 

We trójkę wspominają dawne czasy, historie miłosne, PRL, jazz i całą plejadę słynnych artystów: Koftę, Urbaniaka, Ptaszyna Wróblewskiego, Dobrowolskiego i wielu innych. Autorzy opowiadają masę anegdot, bezlitośnie punktują przeróżne absurdy, okraszając tekst brawurową twórczością Marii Czubaszek i sporą dawką abstrakcyjnego humoru najwyższej próby. Czytelnicy dowiedzą się m.in. kiedy Pani Maria bywała zazdrosna, czemu mierzyła z nabitej broni do milicjanta, jak jazzmani pili wódkę w Krakowie, dlaczego szwedzka policja myślała, że Karolak zastrzelił świnkę morską, oraz… z jakiego właściwie powodu zaproponowano Marii Czubaszek BOKS NA PTAKU.


Wszystkie teksty Marii Czubaszek, które znajdują się w tej książce, pochodzą z cudem odnalezionej w „piwnicy”, wysmaganej wiatrem i wychłodzonej mrozem walizki leżącej wcześniej wśród kilkunastu kołpaków do opla.


Artur Andrus 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Boks na ptaku czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.