Bohaterski Miś (MP3)

Bohaterski Miś
Miś wyruszył na wojnę. Nie był to prawdziwy niedźwiadek, tylko pluszowy, a wojna była najprawdziwsza i wydarzyła się mniej więcej sto lat temu.

Posłuchajcie audiobooka „Bohaterski Miś”, aby wszystkiego dowiedzieć się dokładnie.

Powiemy może tyle, że tytułowy pluszak przynosił szczęście wielu dzielnym ludziom i opowiada o wojnie w sposób pasjonujący, ale nie szczędzi słuchaczom okrutnej prawdy.

To niezwykła książka Bronisławy Ostrowskiej, a teraz również audiobook w znakomitej interpretacji Jolanty Nord, który przenosi nas w czasie i pozwala przeżyć niezwykłe wydarzenia sprzed stu lat. Nielekkie doświadczenia żołnierzy i ludności cywilnej, wielka historia Polski, która musiała wówczas wywalczyć sobie niepodległość i małe historie pojedynczych ludzi, które bywały równie przejmujące.

Znakomita zabawa i wzruszenie będzie towarzyszyło słuchaczom przez ponad pięć godzin, kiedy sięgną po „Bohaterskiego Misia”. Nie sposób się od tego nagrania oderwać, a słuchać warto razem, rodzinnie, szczególnie z najstarszym pokoleniem. Dziadkami lub pradziadkami, którzy znają historię i w razie potrzeby będą potrafili wyjaśnić zawiłe sprawy maluchom.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Bohaterski Miś" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.