BLOOD (CD)

BLOOD
 • Wydana w 2012 roku debiutancka płyta Lianne La Havas, brytyjskiej wokalistki specjalizującej się w neo soulu oraz folku, wywołała zachwyt i zebrała doskonałe recenzje. Następczyni płyty „Is Your Love Big Enough?” nosi tytuł „Blood”

  Do napisania materiału na album „Blood” Lianne zainspirowała podróż na Jamajkę. Podczas spędzanych tam wakacji artystka zapragnęła dowiedzieć się czegoś więcej o swojej rodzinie. Odnalazła na wyspie dalekich krewnych i nawet wystąpiła dla nich podczas sesji nagraniowej ze znanym dancehallowym producentem Stephenem McGregorem.

  Stylistycznie płyta „Blood”, poza bliskimi La Havas soulowymi i folkowymi klimatami, zawiera sporo feelingu typowego dla Jamajki. Oprócz Stephena McGregora, Lianne skorzystała także z usług Paula Epwortha (Adele, FKA Twigs), Matta Halesa, Howarda Lawrence'a z duetu Disclosure, Jamiego Lidella i Marka Batsona (producent m.in. Alicii Keys, Indii.Arie).

  Przypomnijmy, że płyta „Is Your Love Big Enough?” sprzedała się w ponad 200 tys. egzemplarzy, dotarła do czwartej pozycji na brytyjskiej liście oraz uzyskała tytuł płyty roku w sklepie iTunes i nominacje do nagród Barclaycard Mercury Prize plus Ivor Novello (w obu przypadkach za najlepszą płytę). Do fanów Lianne La Havas zaliczają się między innymi Prince i muzycy Bon Iver.
 • 1. Unstoppable
  2. Green And Gold
  3. What You Don't Do
  4. Tokyo
  5. Wonderful
  6. Midnight
  7. Grow
  8. Ghost
  9. Never Get Enough
  10. Good Goodbye

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"BLOOD" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.