Blondynka na językach Angielski Brytyjski Kurs językowy + CD (Okładka miękka)

Blondynka na językach Angielski Brytyjski Kurs językowy + CD

Blondynka na językach Angielski Brytyjski Kurs językowy + CD (Okładka miękka)

Wielu z nas nauka języka obcego niestety kojarzy się z przykrym obowiązkiem żmudnego powtarzania tysięcy słówek, analizowaniem skomplikowanych reguł gramatycznych, a także setkami niepomyślnych prób konstruowania poprawnych zdań z zachowaniem właściwych pozycji podmiotu i orzeczenia. Choć w księgarniach i na aukcjach internetowych nieustanie promowane są coraz to nowe, odkrywcze i cudowne metody na podszkolenie swoich umiejętności w tym zakresie, to ostatecznie okazuje się, że w zasadzie niczym się one od siebie nie różnią, ponieważ każda z nich wymaga wykonywania wielu nużących i pracochłonnych ćwiczeń.

Spośród wszystkich nauk, nauka języka obcego wydaje się tą szczególnie trudną i wymagającą ogromnego wysiłku. Zwykle trwa ona całymi latami, a ponadto nierzadko stanowi również bardzo kosztowną inwestycję – podręczniki, kursy oraz edukacyjne wyjazdy zagraniczne mogą znacząco uszczuplić nasz budżet. Wymienione wady to jednak zaledwie niewielka część powodów, dla których wielu tak szybko decyduje się na zawsze porzucić swoje marzenia o nabyciu umiejętności władania językiem obcym. Na wszystkie z nich doskonałe rozwiązania znalazła Beata Pawlikowska, autorka rewolucyjnego i prezentującego zupełnie nowe i skuteczne metody nauki kursu „Blondynka na językach Angielski Brytyjski Kurs językowy”!

„Blondynka na językach” to cykl znakomitych kursów różnych języków obcych, który został już wypróbowany i oceniony jako naprawdę skuteczny przez wielu zachwyconych Polaków! Znana polska podróżniczka i dziennikarka tworzy uniwersalne metody nauki, które nie wymagają od uczącego się wielkich nakładów sił, energii i czasu, a mimo to działają cuda i w rewelacyjny sposób pozwalają przyswoić sobie solidne podstawy języka obcego.

Podczas kursu angielskiego brytyjskiego stworzonego przez Beatę Pawlikowską nauczysz się przede wszystkim rozumieć język oraz swobodnie się nim posługiwać. Publikacja podróżniczki nie zawiera żadnych reguł gramatycznych, ani słówek i odmian czasowników przeznaczonych do wkucia na pamięć. Beata Pawlikowska stawia bowiem na intuicyjną naukę języka angielskiego, czyli w taki sposób, w jaki dzieci uczą się swojego rodzimego języka. Metoda podróżniczki opiera się zatem na systematycznym powtarzaniu na głos pewnych wyrażeń, które nawet bez męczących prób zapamiętania, ostatecznie same zostaną zarejestrowane w naszej pamięci długotrwałej. Taka forma nauki jest nie tylko o wiele przyjemniejsza, ale również skuteczniejsza niż tradycyjne! Jej schemat przypomina nieco układankę złożoną z wielu elementów porządkowanych według zasad logicznych. Każde kolejne zapamiętane przez mózg wyrażenie to również intuicyjna nauka reguł gramatycznych rządzących danym zdaniem. Bez konieczności formułowania skomplikowanych zasad, poznasz je od strony praktycznej i znacznie łatwiej przyswoisz! Taka podświadoma znajomość reguł umożliwi Ci następnie poprawne układanie kolejnych zdań zgodnie z zasadą logiki, którą po powtórzeniu wielu wyrażeń Twój mózg wypracuje zupełnie samodzielnie!

Kursom Beaty Pawlikowskiej zaufało już wielu Polaków. Jej publikacje cieszą się gigantyczną popularnością i stale utrzymują na liście bestsellerów. Nic dziwnego, bowiem jej kurs to jedna z nielicznych dostępnych na rynku tak prostych, przyjemnych i jednocześnie skutecznych metoda nauki języka obcego. Co równie istotne, książki, uzupełnione materiałami zarejestrowanymi na płycie CD, są dostępne w bardzo przystępnych cenach, dlatego mogą sobie na nie pozwolić wszyscy – również ci, których nie stać na kosztowne kursy w szkołach językowych.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Blondynka na językach Angielski Brytyjski Kurs językowy + CD" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.