Błękitna kraina (MP3)

Błękitna kraina
Czy każdy z nas ma skrzydła, które może rozwinąć tak szeroko, aby spełnić marzenia?

Czy jednobarwny świat możemy zmienić w kolorowy? A czy potrafi to błękitny smok Stefan, który zna tylko niebieski świat, ale śni mu się kolorowa tęcza?

Czy znajdzie w sobie tyle pasji i odwagi, aby to zrobić? Gdzie chowa się tęcza o wielu barwach? Chcecie zobaczyć? A może pomożecie mu ją odnaleźć? Może to też Twoja kraina ze snów?

"Błękitna kraina" to audiobook o niezłomności i spełnianiu marzeń. Opowiada niesamowite przygody trzech smoczych przyjaciół Stefana, Julii i Maćka. Nasi bohaterowie mieszkają w jednobarwnych krainach, niebieskiej, czerwonej i żółtej. Chociaż na początku opowieści nie znają się, to już śnią te same sny i mają wspólne marzenia, o świecie pełnym kolorów, barw jakie widzieli tylko w swych snach. Główny bohater Stefan wyrusza ze swojego świata w nieznane, by spełnić swoje marzenie i odnaleźć kolorową tęczę. Spotyka Julie następnie Maćka. Nasi bohaterowie decydują się kontynuować podróż, którą rozpoczął błękitny smok. Odnajdują.....( tego nie da się opowiedzieć trzeba przeczytać samemu).

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Błękitna kraina" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.