Bitwa Warszawska 1920. Nadruk sublimacyjny - Koszulka (L)

Bitwa Warszawska 1920. Nadruk sublimacyjny - Koszulka

Bitwa Warszawska 1920. Nadruk sublimacyjny - Koszulka (L)

Oferta specjalna -27%
5.00 / 1 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • wyróżnisz się w tłumie dzięki wspaniałym grafikom
 • nadruk i materiał są najwyższej jakości
 • to doskonała okazja dla fanów twórczości Jakuba Różalskiego
Kup na prezent

Jakub Różalski

Inne produkty z grafikami Jakuba Różalskiego znajdziesz TUTAJ!

DO KOŃCA PROMOCJI

 • Red is Bad

 

 Jakub Różalski to artysta koncepcyjny, ilustrator, twórca gier i grafik cyfrowych. Choć pracował w samym Hollywood, współtworząc Skull Island – najnowszą ekranizację King Konga – preferuje działanie na własny rachunek i projekty niezależne.


Prywatnie – mieszkaniec Harklowej na Podhalu, miłośnik przyrody, ciszy i przestrzeni, pasjonat historii Polski i gatunku science-fiction. To właśnie z połączenia tych dwóch pasji artysty zrodził się wyjątkowy projekt – 1920+ – osadzony w alternatywnej historii cykl obrazów, gdzie do rzeczywistości pierwszej połowy XX wieku wdarły się olbrzymie, futurystyczne machiny bojowe.

 


 

Epicka i dynamiczna scena rozgrywająca się podczas Bitwy Warszawskiej 1920 r.

 

Na pierwszym planie ułani w szarży dokonujący uderzenia na pozycje przerażonych bolszewików. Za plecami ułana symboliczny Orzeł nacierający do ataku. W tle Marszałek Piłsudski na potęznym mechu "TUR" z biało-czerwoną szachownicą na boku oraz proporcami II Rzeczpospolitej nad działami z przodu, prowadzący ostateczne uderzenie na pozycje czerwonych i przełamujący ich linie obrony. Potężny eksperymentalny mech w tle symbolizuje wagę Polskiego zwycięstwa.

 

To Polscy BOHATEROWIE w 1920 r., mimo olbrzymiej przewagi liczebnej wroga, uratowali świat przed inwazją bolszewizmu i rewolucją komunistyczną. Tą koszulką oddajemy im hołd!

 

Koszulka poświęcona jednemu z największych zwycięstw polskiego oręża, jednej z przełomowych bitew w historii świata. Polacy w bohaterskiej walce, powstrzymali inwazję bolszewicką, ratując tym samym Europę przed rewolucją komunistyczną.

 

Koszulka z nadrukiem typu Full-Print (zadrukowany cały przód koszulki) wykonanym w technologii druku sublimacyjnego w wysokiej rozdzielczości. Nadruk jest nieścieralny i nie ulega zużyciu. Mimo zadrukowanego przodu koszulki, materiał oddycha, przepuszcza powietrze i jest bardzo wygodny. Koszulki można prać w pralce w temperaturze 30°C.

 

Uszyto w Polsce. Wszystkie komponenty, z których wykonano koszulkę, zostały wyprodukowane w Polsce.

 

Polska produkcja. Polska jakość

 

 

 • Red is Bad
 • 29 stycznia 2017 Librus,

  Świetna jakość.

  Koszulka bardzo fajna, dobrze leży i jest miła w dotyku. Nadruk świetnej jakości. Koszulkę kupiłem na próbę i jestem tak zadowolony, że kupie jeszcze ... czytaj >
  Koszulka bardzo fajna, dobrze leży i jest miła w dotyku. Nadruk świetnej jakości. Koszulkę kupiłem na próbę i jestem tak zadowolony, że kupie jeszcze jedną.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1