Bitwa pod Grunwaldem, czyli pięć godzin, które wstrząsnęły Europą (MP3)

Bitwa pod Grunwaldem, czyli pięć godzin, które wstrząsnęły Europą
Audiobook jest skondensowaną opowieścią o jednej z najsłynniejszych bitew w dziejach Polski i – jak przekonuje Michał Kopczyński – również jedną z ważniejszych w historii Europy.

Słuchając „Bitwa pod Grunwaldem, czyli pięć godzin, które wstrząsnęły Europą” dowiemy się o przyczynach, przygotowaniach, przebiegu walki i konsekwencjach, które miały wpływ na państwo polskie i lokalną politykę na początku XV wieku.

To niezwykła, rzeczowa analiza historyczna z wieloma odniesieniami do źródeł, prawdziwie rzetelne opracowanie, które w wersji audio ma tę dodatkową zaletę, ze utrzymane jest w duchu epoki – oprócz wiedzy, jaką zdobywamy, słuchając lektorów, możemy również poczuć się blisko wydarzeń sprzed ponad 500 lat.

Książkę w wersji audio czyta sam autor Michał Kopczyński, a towarzyszy mu Karol Stępowski.

Polecamy miłośnikom historii i tym, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o pięciu godzinach, które wstrząsnęły Europą.

Michał Kopczyński jest autorem również innych opracowań dotyczących historii Polski, które ukazały się jako audiobooki. Są to między innymi „Przywileje szlacheckie”, „Zakon krzyżacki na ziemiach polskich do pokoju kaliskiego 1226-1348”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Bitwa pod Grunwaldem, czyli pięć godzin, które wstrząsnęły Europą" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.