Biblioteka dusz (Okładka twarda)

Biblioteka dusz
Jacob odkrywa w swojej naturze niezwykłą moc, która może mu pomóc w ocaleniu przyjaciół więzionych w potężnej twierdzy. Wraz z nim jest dwójka towarzyszy: Addison MacHenry, pies potrafiący odnaleźć wszędzie trop zaginionych dzieci, a także władająca ogniem dziewczyna, Emma Bloom.


Razem wyruszają z Londynu, zagłębiając się w zaułkach Diabelskiego Poletka, najgroźniejszego i najbardziej odrażającego miejsca w ówczesnej wiktoriańskiej Anglii. W czasie ich wędrówki i poszukiwań fantastyka fabuły okraszona jest niesamowitymi, rzeczywistymi zdjęciami sprzed lat, tworząc osobliwy miraż. Czy bohaterom uda się uratować losy wszystkich osobliwych dzieci tego świata?

"Biblioteka dusz" to już trzeci tom z cyklu książek o Pani Peregrine. Poprzednie części cyklu zdobyły nie lada zainteresowanie, a w 2016 roku "Osobliwy dom Pani Peregrine" doczekał się również ekranizacji. Warto wiedzieć, że początkowo był to tylko zbiór osobliwych zdjęć, które miały być opublikowane w jednym albumie; z czasem autor dopisał do nich części narracyjne, tworząc niezwykłych bohaterów i zaczarowaną fabułę. Ransom Riggs urodził się w Maryland, ale okres dojrzewania spędził na Florydzie. Z wykształcenia jest filmoznawcą oraz specjalistą od literatury angielskiej. Jego artykuły dziennikarskie na temat Sherlocka Holmesa ukazywały się w gazetach, jednak szczególną popularność zdobył dzięki "Osobliwemu domowi Pani Peregrine".

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Biblioteka dusz" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.