Biblijne opowieści (MP3)

Biblijne opowieści
Audiobook „Biblijne opowieści” to dziesięć historii ze Starego Testamentu, przygotowanych przez Magdalenę Kuczyńską z myślą o najmłodszych słuchaczach. Zarówno język, jak i treść dostosowane są do możliwości poznawczych dzieci. To jednak wiernie opowiedziane historie dotyczące najważniejszych zdarzeń opisanych w Piśmie Świętym. Autorka wykorzystała swoje doświadczenie w opowiadaniu wspaniałych bajek, aby historie z Biblii przedstawić dzieciom w przystępnej i atrakcyjnej formie.

W odbiorze tych opowieści pomogą z pewnością również wspaniała aktorska interpretacja w wykonaniu Sebastiana Banaszczyka oraz specjalnie przygotowany na potrzeby nagrania „Biblijnych opowieści” podkład muzyczny. Wydawnictwo Promatek zadbało, aby zarówno treści i realizacja były na najwyższym poziomie. Kilku- lub kilkunastominutowe opowieści są absorbujące i przedstawione tak, aby dzieci nie tylko poznawały historie z Biblii, ale również znakomicie się przy tym bawiły.

Piękne i mądre „Biblijne opowieści” to wspaniała okazja, aby wprowadzić najmłodszych w tematykę związaną z religią.

Autorka wykorzystała swoje doświadczenie w opowiadaniu wspaniałych bajek, aby historie z Biblii przedstawić dzieciom w przystępnej i atrakcyjnej formie.

.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Biblijne opowieści" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.