Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa (Okładka twarda)

Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa

Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa (Okładka twarda)

Oferta specjalna -22%
4.00 / 1 głosów
Kup na prezent
Tsukuru Tazaki ma trzydzieści sześć lat, jest kawalerem. Pochodzi z Nagoi, ale mieszka w Tokio, gdzie pracuje w firmie budującej dworce. Szesnaście lat temu miał czworo bliskich przyjaciół, którzy na drugim roku studiów nagle i nie wiadomo dlaczego zerwali z nim stosunki. Tsukuru bardzo ciężko to przeżył. Teraz, po latach, postanawia dowiedzieć się, co właściwie się wtedy stało. Odwiedza po kolei dawnych przyjaciół i próbuje odkryć tajemnice przeszłości. Dlatego wraca do rodzinnej Nagoi i wyrusza w podróż do Finlandii. Najnowsza powieść genialnego japońskiego pisarza Wydanie polskie – pierwsze w Europie! Na świecie wcześniej tylko przekłady koreański i chiński! Pierwszy nakład – pół miliona egzemplarzy – został sprzedany w Japonii w ciągu 24 godzin, a już po tygodniu od premiery sprzedano ponad milion egzemplarzy powieści!
 • 6 lutego 2015 KronikaKotaNakręcacza,

  Najnowsza powieść mistrza

  Najnowsza powieść Murakamiego jest inna, ale też taka sama jak poprzednie. Styl został stylem mistrza, temat pozostał w kręgu tego, co o nim wiemy, al... czytaj >
  Najnowsza powieść Murakamiego jest inna, ale też taka sama jak poprzednie. Styl został stylem mistrza, temat pozostał w kręgu tego, co o nim wiemy, ale te wszechobecne maile, Facebook, Google... Jakoś nie pasuje mi to do Murakamiego. Mimo wszystko warto. Bardzo.

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1