Berserkowie Tom 4. Thorgal - Młodzieńcze Lata (Okładka twarda)

Berserkowie Tom 4. Thorgal - Młodzieńcze Lata

Berserkowie Tom 4. Thorgal - Młodzieńcze Lata (Okładka twarda)

Oferta specjalna -27%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś fanem Throgala
  • lubisz komiks europejski
  • przeżyjesz przygodę w krainie wikingów

Czwarta część serii fantasy opowiadającej o młodzieńczych przygodach Thorgala, przybysza z gwiazd żyjącego pośród wikingów Północy.


Święto powitania lata w wiosce wikingów skończyło się tragicznie. Aaricia została porwana, zniknęła też korona króla Gandalfa. Za okrętem uciekających łupieżców (tajemniczej skjaldmö – dziewicy wojowniczki – oraz sprzymierzonych z nią berserków) rusza statek przystojnego wodza Sigurda. Nastoletni Thorgal i jego rówieśnik Nigürd przyłączają się do wyprawy pościgowej, która zawiedzie ich na dalekie wyspy pełne banitów i morderców. Tymczasem Gandalf postanawia nie dopuścić, aby sędziowie z rady Althingu, ogólnowikińskiego wiecu, dowiedzieli się o jego porażce na święcie lata oraz o utracie królewskiej korony. Rozpoczyna czystkę – rozkazuje zabić wszystkich, którzy byli świadkami jego hańby...


Autorami serii Thorgal – Młodzieńcze lata są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier oraz rosyjski rysownik Roman Surżenko. Oprócz tego cyklu wspólnie tworzą też inną opowieść z uniwersum Thorgala – Louve, opowiadającą o przygodach córki ciemnowłosego wikinga.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Berserkowie Tom 4. Thorgal - Młodzieńcze Lata" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.