Berło. Magiczne drzewo (Okładka miękka)

Berło. Magiczne drzewo

Berło. Magiczne drzewo (Okładka miękka)

Oferta specjalna -24%
Kup na prezent
Niecierpliwie oczekiwani przez miliony młodych czytelników ulubieni bohaterowie powieści autorstwa Andrzeja Maleszki, tj. Kuki, Gabi, Blubek i gadający pies Budyń, powracają już po raz dziewiąty! Czytelnicy ponownie otrzymają zaproszenie do równie fascynującego, co niebezpiecznego świata magii...

Główni bohaterowie „Berła” – dziewiątego tomu bestsellerowego cyklu autorstwa Andrzeja Maleszki zatytułowanego „Magiczne drzewo”, doskonale już znani czytelnikom z poprzednich części, tj. Kuki, Gabi, Blubek i pies Budyń – znajdują niezwykłe, tajemnicze berło. Jego moc może jednocześnie budzić podekscytowanie, jak i przerażenie, trudno bowiem jednoznacznie zaklasyfikować je jako dobre bądź złe. Posiadacz berła posiądzie pełną moc władania nad ludźmi oraz rzeczami, którzy odtąd bezwarunkowo mają słuchać jego rozkazów. Nic dziwnego, że na świecie znajdzie się tak wielu poszukiwaczy tajemniczego przedmiotu o magicznych, niewyjaśnionych właściwościach. Nie każdemu z nich jednak przyświecać będzie uczciwy i szlachetny zamiar co do jego wykorzystania – berło staje się bowiem przedmiotem zainteresowania również niebezpiecznych przestępców, w rękach których jego moc może być śmiertelnym narzędziem. Gdy kryminalistom ostatecznie udaje się wykraść potężną broń, a przy okazji również porwać Idalię i Alika, światu grozi nieunikniona katastrofa. Złowieszczy plan przestępców zakłada pozbawienie całej ludzkości niezbędnego do życia prądu. Konsekwencje tych nikczemnych działań mogą być straszliwe i nieodwracalne w skutkach! Magiczny przedmiot pozwala przestępcom zbudować robota, który zostaje wyposażony w nadzwyczajną umiejętność absorbowania elektryczności. W powstrzymaniu jego działań berło może okazać się jednak zupełnie bezwartościowe, ponieważ przestępcy zadbali, by ich wynalazek był odporny na rozkazy jego nowego posiadacza.

Plan groźnych kryminalistów się powodzi – na świecie znika światło, a wszelkie urządzenia zasilane przez prąd przestają działać. Jedynym sposobem, by ocalić ludzkość przed katastrofą, jest pokonanie przerażającego, wysysającego elektryczność robota. Tego trudnego, praktycznie niemożliwego do wykonania zadania podejmują się Kuki, Gabi, Blubek i Budyń, którzy już we wcześniejszych tomach serii Andrzeja Maleszki dowiedli swojej odwagi, sprytu i siły przyjaźni. Nieustraszeni bohaterowie są prawdziwymi specjalistami od przypadków beznadziejnych, jednak czy tym razem ponownie sobie poradzą? Ich misja jest wyjątkowo skomplikowana, ponieważ robot potrafi przybierać postać chłopca i tym samym skutecznie maskować się wśród ludzi...

„Berło” to już dziewiąta część serii zatytułowanej „Magiczne drzewo”, stworzonej przez Andrzeja Maleszkę, znakomitego twórcę literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także uznanego reżysera i scenarzystę. Początkowo reżyser ten zrealizował cykl filmów o tym samym tytule, który w 2007 roku podczas rozdania w Nowym Jorku zapewnił mu prestiżową nagrodę Emmy Award, zwaną także telewizyjnym Oscarem. Od 2009 roku Andrzej Maleszka na kanwie znanych już niemal na całym świecie produkcji wydaje również cieszące się ogromną popularnością powieści dla dzieci i młodzieży. Jego twórczość cechuje motyw wzajemnego przenikania się dwóch światów – realnego oraz fantastycznego, co czyni fabułę porywającą i niemożliwą do przewidzenia.

Po raz kolejny zanurz się w pasjonującym świecie magii stworzonym przez Andrzeja Maleszkę, który jak nikt inny potrafi oczarować zarówno młodego, jak i starszego czytelnika.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Berło. Magiczne drzewo" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.