BENEATH THE SKIN (Płyta winylowa)

BENEATH THE SKIN

BENEATH THE SKIN (Płyta winylowa)

OF MONSTERS AND MEN

OF MONSTERS AND MEN

 • Pochodzący z Islandii zespół indie pop powraca z kolejnym albumem!


  Historia Of Monsters And Men rozpoczęła się w 2009r., kiedy to wokalistka Nanna Bryndís Hilmarsdóttir postanowiła przekształcić swój solowy projekt Songbird w zespół. Tak narodzili się Of Monsters And Men. Początkowo istniejąca jako kwartet grupa postanowiła wziąć udział w corocznej islandzkiej “bitwie zespołów” – Músiktilraunir, w której zajęli 1. miejsce! Po zwycięskim konkursie szeregi zespołu zasiliło dwoje dodatkowych muzyków. Of Monsters And Men wystąpili na festiwalu Iceland Airways, podczas którego “Little Talks” zostało zarejestrowane dla amerykańskiej stacji radiowej z Seattle KEXP. Nagranie w błyskawicznym tempie zaczęło podbijać kolejne stacje radiowe w USA, w rezultacie lądując na 9. miejscu rockowej listy Billboardu!

  Jednocześnie wydana w Islandii debiutancka płyta zespołu “My Head Is An Animal” wylądowała na szczycie tamtejszej listy najlepiej sprzedających się albumów. W Niemczech debiutowała na miejscu 4.


  Of Monsters and Men zadebiutował utworem „Little Talks”, który szturmem podbijał listy przebojów na całym świecie. Ich debiutancki album „My Head Is an Animal” sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy!

  Wydawnictwo zatytułowane „Beneath The Skin” zapowiada singiel „Crystals”.

 • 1. Crystals
  2. Human
  3. Hunger
  4. Wolves Without Teeth
  5. Empire
  6. Slow Life
  7. Organs
  8. Black Water
  9. Thousand Eye
  10. I Of The Storm
  11. We Sink

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"BENEATH THE SKIN" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.