Belfer (DVD)

Belfer

Belfer (DVD)

Oferta specjalna -31%
 • Reżyseria :

  Łukasz Palkowski

 • Obsada :

  Stuhr Maciej , Cielecka Magdalena , Popławska Aleksandra , Gonera Robert , Głowacki Piotr , Pieczyński Krzysztof , Królikowski Paweł , Simlat Łukasz

 • Czas trwania :

  550 min

Kup na prezent
 • polski
 • polskie dla osób niesłyszących i niedosłyszących
 • 550 min
 • DVD
 • Łukasz Palkowski
 • Stuhr Maciej , Cielecka Magdalena , Popławska Aleksandra , Gonera Robert , Głowacki Piotr , Pieczyński Krzysztof , Królikowski Paweł , Simlat Łukasz
W dobrowickich lasach zostają odnalezione zwłoki Asi Walewskiej, jednej z uczennic miejscowej szkoły średniej. Brutalne morderstwo sieje postrach wśród całej, kilkutysięcznej lokalnej społeczności. Niebawem w miasteczku pojawia się tytułowy belfer, nauczyciel języka polskiego Paweł Zalewski, który postanawia wszcząć własne śledztwo dotyczące zabójstwa nastoletniej prymuski.


Mieszkańcy Dobrowic nie darzą jednak zaufaniem obcego przybysza z Warszawy. Zagadką pozostaje dla nich również fakt, dlaczego tajemniczy nauczyciel zrezygnował z pracy w elitarnej, renomowanej szkole w stolicy i zdecydował się przyjąć znacznie mniej prestiżową posadę na prowincji. Choć w niewielkich Dobrowicach wszyscy doskonale się znają i można nawet rzec, że wiedzą o sobie wszystko, to wcale nie czują potrzeby podzielenia się swoją wiedzą z Pawłem Zalewskim. Zarówno samo miasteczko, jak również jego mieszkańcy skrywają swoje mroczne sekrety. Ale nawet belfer posiada tajemnice, którymi nie chce dzielić się z innymi. Czy jego talent, bystry umysł i determinacja wystarczą, by odkryć kto zamordował Asię Walewską? I jak bardzo przerażająca okaże się prawda?

„Belfer” to znakomita produkcja stacji CANAL+, która rozpoczęła emisję serialu w 2016 roku. Jego scenarzystami są Monika Powalisz oraz uznany polski powieściopisarz i dziennikarz Jakub Żulczyk, znany polskim czytelnikom z takich tytułów jak m.in. „Zrób mi jakąś krzywdę... czyli wszystkie gry video są o miłości”, „Radio Armageddon” oraz „Ślepnąc od świateł”. Reżyserem pierwszej serii produkcji został Łukasz Palkowski, który sławę zdobył po zrealizowaniu m.in. „Wojny żeńsko-męskiej”, „Bogów”, „Diagnozy”, a później również kasowego filmu zatytułowanego „Najlepszy”. W drugim sezonie serialu Łukasza Palkowskiego zastąpili Krzysztof Łukaszewicz wraz z Maciejem Bochniakiem, natomiast do grona scenarzystów dołączył Bartłomiej Ignaciuk.

Teraz ulubiony serial wielu Polaków wyszedł poza ramy telewizji i jest dostępny na płycie DVD! Dziesięć odcinków pierwszego sezonu to łącznie około pięciuset pięćdziesięciu minut doskonałej rozrywki dla wszystkich fanów mocnego kina!

„Belfer” to trzymająca w napięciu, wybitna polska produkcja stworzona na najwyższym poziomie. Serial został starannie dopracowany przez twórców. Na jego wyjątkowy, pełen grozy nastrój składa się zarówno doskonała muzyka, jak również zrealizowane w mistrzowski sposób przez Mariana Prokopa zdjęcia. W intrygującej fabule nie brakuje wielu nieprzewidzianych zwrotów akcji, które gwarantują wiele godzin emocji i rozrywki. Niewątpliwym walorem serialu „Belfer” jest również jego gwiazdorska obsada. W główną rolę tytułowego belfra, Pawła Zalewskiego wciela się znakomity Maciej Sthur. Produkcja jest zupełnie nową odsłoną umiejętności aktorskich znanego aktora, który do tej pory kojarzony był głównie z mniej ambitnych ról komediowych, występów w kabaretach bądź angażem w kontrowersyjnym „Pokłosiu”. Tym razem Maciej Sthur pojawia się w zupełnie nowym wcieleniu i radzi sobie przy tym wręcz doskonale! Odgrywana przez niego postać jest spokojna, opanowana, oszczędna zarówno w słowach i mimice, jednak mimo to przekonująca i posiadająca głębię. Obok Stuhra, wyróżniającą się postacią jest odgrywany przez Grzegorza Damięckiego biznesmen Grzegorz Molenda. W tyle nie pozostają również wielkie nazwiska polskiego showbiznesu – Krzysztof Pieczyński, Magdalena Cielecka, Piotr Głowacki, Łukasz Simlat, Paweł Królikowski, Przemysław Bluszcz, Aleksandra Popławska, Sebastian Fabijański, Katarzyna Dąbrowska, a także Robert Gonera.

 • polski
 • polskie dla osób niesłyszących i niedosłyszących
 • 550 min
 • DVD
 • Łukasz Palkowski
 • Stuhr Maciej , Cielecka Magdalena , Popławska Aleksandra , Gonera Robert , Głowacki Piotr , Pieczyński Krzysztof , Królikowski Paweł , Simlat Łukasz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Belfer" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.