Battle Cry (CD)

Battle Cry

Battle Cry (CD)

Judas Priest

Oferta specjalna -25%

Judas Priest

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jesteś wiernym fanem Judas Priest
 • jeżeli nie byłeś na koncercie promującym album "Redeemer of Souls" w 2015 roku w Polsce, to musisz mieć ten album!
 • zespół zagrał najlepsze kawałki ze swojej dyskografii

 • Ostatnia trasa Judas Priest  – w ramach której zespół w ub. roku aż dwukrotnie wystąpił w Polsce (27 czerwca w Łodzi i 10 grudnia w Gdańsku) – zaowocowała nowym wydawnictwem koncertowym zarejestrowanym w Niemczech (1 sierpnia 2015 r. podczas Wacken Festival).

   

  Dodatkową niespodzianką są 3 koncertowe utwory bonusowe – Screaming For Vengeance, The Rage i Desert Plains – nagrane na koncercie w Gdańsku!


  Trasa koncertowa Judas Priest promująca ich 17. album studyjny – „Redeemer of Souls”, była jedną z najintensywniejszych w całej dotychczasowej karierze zespołu – 130 występów w 33 krajach, z setlistą utworów, w której znalazły się praktycznie wszystkie największe klasyki z ich dyskografii. Teraz fani mogą doświadczyć jeszcze raz emocji towarzyszących im na tych koncertach dzięki najnowszemu wydawnictwu Judas Priest – „Battle Cry”, które ukazuje się 25 marca na CD, DVD oraz Blu-ray’u  nakładem należącej do Sony Music, wytwórni Columbia Records.


  Materiał na “Battle Cry” został zarejestrowany  15 sierpnia 2015r. podczas festiwalu Wacken w Niemczech przed 85-tysięczną publicznością i dostępny będzie na nośnikach CD (15 utworów), a cały koncert (94 minuty) ukaże się na Blu-ray oraz  DVD , które wzbogacono o 3 utwory bonusowe (nagrane podczas koncertu w Ergo Arenie w Gdańsku 10 grudnia 2015r.).  Po raz pierwszy od 7 lat wszystkie największe hity zespołu znalazły się na jednym wydawnictwie!

  1. Battle Cry (Intro)
  2. Dragonaut
  3. Metal Gods
  4. Devil's Child
  5. Victim of Changes
  6. Halls of Valhalla
  7. Redeemer of Souls
  8. Beyond the Realms of Death
  9. Jawbreaker
  10. Breaking the Law
  11. Hell Bent for Leather
  12. The Hellion
  13. Electric Eye
  14. You've Got Another Thing Coming
  15. Painkiller

   

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Battle Cry" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.