Batman: Ziemia jeden, tom 2 (Okładka twarda)

Batman: Ziemia jeden, tom 2

Batman: Ziemia jeden, tom 2 (Okładka twarda)

Oferta specjalna -26%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • kolekcjonujesz komiksy z serii DC Comics
  • jesteś fanem Batmana
  • poznasz drugą, inną stronę Batmana
Kup na prezent

Druga część historii o Batmanie umieszczonej w alternatywnej rzeczywistości Ziemi Numer Jeden. W jej realiach Mroczny Rycerz nie jest herosem idealnym, tylko zgorzkniałym człowiekiem chcącym przywrócić porządek w Gotham.

 

Po śmierci burmistrza Oswalda Cobblepota jego imperium mafijne zostaje przejęte przez pięcioro urzędników miejskich. Nowa pani burmistrz, Jessica Dent, wraz z bratem, prokuratorem Harveyem Dentem, chcą walczyć z korupcją i przestępczością. Używają jednak metod, których nie rozumieją ani Mroczny Rycerz, ani detektyw Jim Gordon.

 

Czy jest szansa, aby czworo ludzi zmierzających do tego samego celu zaczęło współpracować?

 

Czas na to najwyższy, gdyż pojawia się kolejne zagrożenie - człowiek, który uwielbia zadawać zagadki swoim ofiarom. Jeśli nie znają prawidłowej odpowiedzi, giną. Wspierany przez wiernego Alfreda Batman musi odszukać mistrza zagadek i sprawdzić, czy ma on powiązania z pięciorgiem spadkobierców imperium Cobblepota...

 

Scenariusz albumu napisał Amerykanin Geoff Johns, współautor bestsellerowych serii o Green Lanternie, Flashu czy Supermanie. Rysunki są dziełem brytyjskiego grafika Gary'ego Franka, znanego z opowieści o Hulku i Supergirl. Obaj twórcy razem stworzyli inną historię umieszczoną w tej samej rzeczywistości równoległej - Superman: Earth One (Superman: Ziemia Jeden).

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Batman: Ziemia jeden, tom 2" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.