Batman Mroczny Rycerz. Tom 4 - Glina (Okładka twarda)

Batman Mroczny Rycerz. Tom 4 - Glina

Batman Mroczny Rycerz. Tom 4 - Glina (Okładka twarda)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś fanem Mrocznego Rycerza
  • kolekcjonujesz komiksy DC
  • jesteś ciekaw, co wydarzy się w nowej serii o Batmanie
Kup na prezent

 

 

Nowa seria o Batmanie wydawana w ramach kolekcji Nowe DC Comics.

 

 

Gotham City nie ma chwili spokoju. Kiedy tylko jedno niebezpieczeństwo zostaje zażegnane, od razu pojawia się kolejne. Tym razem po ulicach miasta szaleje Clayface, złoczyńca potrafiący zmieniać postać. Dokonuje on serii zuchwałych rabunków, po czym zabija swoich wspólników. Początkowo nawet Batman wydaje się bezradny wobec takiego przeciwnika, lecz udaje mu się złapać zmiennokształtnego bandytę. Jednak to dopiero początek rozgrywki z Clayface’em, który nie zamierza pozostać uwięziony w Arkham...

 


W zeszycie poznajemy ciekawą historię dzieciństwa i młodości nowego superłotra, dzięki czemu możemy zrozumieć motywy jego postępowania. Aby ostatecznie pokonać złoczyńcę, Mroczny Rycerz będzie musiał rozszyfrować jego powiązania z najdziwniejszymi postaciami ciemnej strefy Gotham.

 

W drugim pojedynku Batman zmierzy się z najnowszym Man-Batem – znacznie potężniejszym i straszniejszym od każdego wcześniejszego wcielenia tej istoty.

 


 

Twórcą większości scenariuszy do serii Batman – Mroczny Rycerz jest Gregg Hurwitz, ceniony powieściopisarz (cykl thrillerów Tim Rackley) i scenarzysta komiksowy (Wolverine, Punisher). W tym tomie rysunkami zajęli się tak znani graficy: jak Alex Maleev (Daredevil, New Avengers, Hellboy & the BPRD) i Ethan Van Sciver (Green Lantern: Rebirth).

 

 

 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Batman Mroczny Rycerz. Tom 4 - Glina" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.